Pan Lodowego Ogrodu t. 3

Okładka książki Pan Lodowego Ogrodu t. 3
Jarosław Grzędowicz Wydawnictwo: Edipresse, Fabryka Słów Cykl: Pan Lodowego Ogrodu (tom 3) Seria: Mistrzowie Polskiej Fantastyki fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Pan Lodowego Ogrodu (tom 3)
Mistrzowie Polskiej Fantastyki
Edipresse, Fabryka Słów
2018-02-08
2018-02-08
Mistrzowie Polskiej Fantastyki Jarosław Grzędowicz Pan Lodowego Ogrodu Edipresse Fabryka Słów

więcej Więcej

Świetny cykl. Czytane po raz drugi, na pewno nie ostatni.

A to z kolei chyba najmocniejsza część cyklu. Konkretna, nie dłuży się, no i [SPOILER]: długo oczekiwany crossover :)

Nieco mniej wciągająca od poprzednich dwóch tomów. Wątki zaczynają się wyjaśniać.

Z tomu na tom coraz bardziej podoba mi się ten cykl.

Trzecia część lepsza od dwóch poprzednich. Nareszcie dwóch głównych bohaterów spotkało się i będzie się działo, no i wreszcie pojawia się Pan lodowego ogrodu. Już zacieram ręce i biorę się za część czwartą cyklu.

Niesamowita historia. Grzędowicz pisze w taki sposób, że absolutnie nie można się oderwać. Losy Vuko i Filara wchodzą w decydującą fazę i żaden wąż tego nie powstrzyma :)

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Mało interesująca przygoda Vuko Drakkeinena i bardzo wciągająca powieść Filara, syna oszczepnika. Ciężko przez to ocenić książkę jako całość. W opowiadaniu chorwackiego zwiadowcy był przesyt magii, którą nie do końca była zrozumiana. Zbyt drobiazgowe opisywanie elementów otaczających bohatera. Chwilami odlatywałem myślami od...

Odsłuchane na Legimi z cudownym lektorem, to jest najlepsza cześć cylku!

Niezwykle wciągająca opowieść o dalszych losach Vuco Drakkainena i następcy Tygrysiego Tronu. Historie obu bohaterów toczą się równolegle a ich drogi zmierzają w jednym kierunku. Każdy z nich przeżywa niesamowite przygody. Trudno oderwać się od lektury, a zakończenie zachęca do tego aby sięgnąć po kolejny tom i dowiedzieć się jak skończy się ta opowieść. Polecam😀

Moim zdaniem to najlepszy tom z serii "Pan Lodowego Ogrodu". Podczas czytania tej powieści dosłownie nie mogłam oderwać się od książki i nim się zorientowałam, przeczytałam całą książkę w tydzień.
Cała fabuła naprawdę ciekawa, z dawką humoru oraz nowymi bohaterami.
Tym razem autor spisał się na szóstkę.

15 906
    4 075