Pan Lodowego Ogrodu - tom III

Okładka książki Pan Lodowego Ogrodu - tom III Jarosław Grzędowicz
Okładka książki Pan Lodowego Ogrodu - tom III
Jarosław Grzędowicz Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Pan Lodowego Ogrodu (tom 3) fantasy, science fiction
Pan Lodowego Ogrodu (tom 3)
Edipresse
2018-01-01
2018-01-01

Super książka. Gorąco polecam i zabieram się za czwarty Tom

Super książka. Gorąco polecam i zabieram się za czwarty Tom

Jakie to było dobre. Ocena dla tomów 3 i 4 razem.
Jestem po przeczytaniu wszystkich 4 części, które moim zdaniem są całością, nie ma sensu czytać tylko jednego czy dwóch tomów.

Jakie to było dobre. Ocena dla tomów 3 i 4 razem.

Polecam całą serię

Polecam całą serię

Utrzymuje poziom poprzedniego.
brak uczuć miedzy ludźmi, które - wiadomo - rządzą światem. Tu tego brakuje, ale nadal jest całkiem ok. Wątek cesarza nużący. Jednak całość w dalszym ciągu wydaje się być bardzo interesująca.

Utrzymuje poziom poprzedniego.

Ten tom znacznie lepszy w historii o młodym cesarzu, przygoda w tym tomie o wiele lepsza niż w poprzednim gdzie były te bzdury ciągnące się ze świątynią od pramatki. W tym tomie obie historie i Vuko i młodego cesarza interesujące. Słuchać będę ostatni :)
Ps: lektor zarąbisty, bardzo dobrze się go słucha.

Ps: lektor zarąbisty, bardzo dobrze się go słucha.

W dalszym ciągu nie bardzo wiem, po co jest Vuko. Historia młodego cesarza jest o wiele ciekawsza.

Dobra, ale niestety z każdą kolejną częścią coraz mniej porywająca. Postaci poboczne nijakie - ich los nie obchodzi czytelnika.

audiobook

audiobook

Moim osobistym zdaniem jedna z lepszych powieści fantasy z rodzimego rynku.

Moim osobistym zdaniem jedna z lepszych powieści fantasy z rodzimego rynku.

Po raz trzeci przeniosłem się na planetę Midgaard, gdzie czworo przybyłych kiedyś ziemian, uczyniło z planety piekło.
Nadal towarzyszymy przybyłego z Ziemi Vuco, oraz cesarskiemu synowi Filarowi, którzy wreszcie w ostatnim rozdziale spotykają się.
Vuco w poszukiwaniu przybyszów dociera do Lodowego Ogrodu gdzie znajduje jednego ziemianina, a Filar wędrując dostaje się do niewoli, gdzie przeżyć jest bardzo ciężko, a niewolnicy traktowani są jak inne zwierzęta gospodarskie.
Mamy w powieści dziką planetę, przedziwne stwory powstałe z mutacji, ale także mieszkańców którzy w okrucieństwie dorównują stworom.