Wenecja Noir

Barbara BaraldiTony Cartano Wydawnictwo: Claroscuro Seria: Strefa cienia literatura piękna
Venice Noir
wenecja kryminał noir

Oficjalne recenzje i

Ciemne strony Najjaśniejszej

Link do recenzji

Zabrałem tę książkę ze sobą do Wenecji, aby czytać ją spoglądając na lagunę, stare pałace i kanały po których płyną gondole i motorówki. Przeczytałem kilka spośród opowiadań, resztę przekartkowałem Polecam trzy pierwsze. Drugie z zamieszczonych opowiadań zasługuje na ocenę 8 i jest w tak piękny sposób niepoprawne politycznie.

• 2020
  • Chcę w prezencie