Kolcogród

Tüskevár
literatura młodzieżowa
Camilla Mondral
literatura węgierska

Okładka książki Opowiadania pisarzy węgierskich XX w. Mihály Babits, István Fekete, Gábor Goda, Béla Illés, Endre Illés, Éva Janikovszky, Mór Jókai, Frigyes Karinthy, Lajos Kassák, Dezső Kosztolányi, Balázs Langyel, Kálmán Mikszáth, Ferenc Molnár, Iván Mándy, Miklós Mészöly, Ferenc Móra, Zsigmond Móricz, László Nemes, Boris Palotai, István Szabó, Magda Szabó, Judit Sziráky, Áron Tamási, István Tömörkény, Miklós Vidor
7,8
Opowiadania pi... Mihály Babits, Istv...