Okrawki. Opowieść o Isi, Wojtku Bellonie i o tamtym Krakowie

Adam Ziemianin Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne literatura piękna
448 str.
Tytuł oryginału:
Okrawki. Opowieść o Isi, Wojtku Bellonie i o tamtym Krakowie
Data wydania:
2017-07-01
Data 1. wyd. pol.:
2017-07-01
Liczba stron:
448
Język:
polski
ISBN:
9788363590864
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Edukacyjne
Tagi:
ziemianin kraków okrawki
Tytuł oryginału:
Okrawki. Opowieść o Isi, Wojtku Bellonie i o tamtym Krakowie
Kategoria:
literatura piękna
Data wydania:
2017-07-01
Liczba stron:
448
Język:
polski
ISBN:
9788363590864
Tagi:
ziemianin kraków okrawki
Średnia ocen
7,5 / 10
4 ocen 1 opinii

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
7,5 / 10
4 ocen
Twoja ocena
0 / 10
Reklama

Opinie [1]

Sortuj:
318
37

Na półkach: ,

Dobra książka, specyficzny język autora może się podobać, może drażnić. Mnie raz drażnił, innym razem bawił i wciągał.
Dla miłośników Wojtka Bellona, Wolnej Grupy Bukowina i poezji śpiewanej lektura obowiązkowa.

Pokaż mimo to

Reklama

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    7
  • Przeczytane
    4
  • Kraków
    2
  • Posiadam
    1
  • 2020
    1

Cytaty

Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd
zgłoś błąd