Tylko chłód. Część 1

Okładka książki Tylko chłód. Część 1 Erica Spindler
Okładka książki Tylko chłód. Część 1
Erica Spindler Wydawnictwo: Edipresse, HarperCollins Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
Z zimną krwią
Bone Cold
Edipresse, HarperCollins
2017-03-16
2017-03-16
9788327620125
Anna Sperling
pisarka porwanie

Wciągająca i to bardzo. Trochę zagmatwana i tajemnicza. Romansik kryminalny starszej daty. Dobrze się czytało.

Lubię powieści Erici Spindler, gdyż są napisane w sposób, które sprawia, że czytelnik „czuje potrzebę” przeczytania kolejnej strony.
Choć może nie jest to literatura wysokich lotów, przyjemnie mi się czyta takie historie przed snem.
Ostatnio ukończyłam lekturę książki „Tylko chłód”.
Jakie wywarła na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Ostatnio ukończyłam lekturę książki „Tylko chłód”.
Jakie wywarła na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją...

Odniosłam wrażenie jakby książka urywała się w połowie .....

Odniosłam wrażenie jakby książka urywała się w połowie .....

pisarka stara się uporać z koszmarem dzieciństwa -razem z kolegą,została ofiarą porwania.po latach dostaje niepokojące przesyłki , giną kobiety bardzo do niej podobne.

Świetna książka! Pochłonęła mnie od pierwszej strony. Niespodziewane, nieoczekiwane wydarzenia, świetne zwroty akcji. Gratulacje dla autorki! Polecam!

Pierwszą połowę czytało mi się ciężko, bez większego wyciągnięcia się i za to odejmuję punkt. Natomiast od drugiej nie mogłam się wręcz oderwać! Zakończenie mnie zaskoczyło, do końca nie byłam pewna kto okaże się mordercą - po raz pierwszy od dłuższego czasu się pomyliłam :)

Okładka
a mi ciepło
skąd
biblioteka
moja opinia
Giną rude kobiety,ja.Lubię Nowy Orlean,moje ulubione miasto w USA.
A ten palec w lodówce,wolę znaleźć ser biały.
Mi się podobała.

Okładka
a mi ciepło
skąd
biblioteka
moja opinia
Giną rude kobiety,ja.Lubię Nowy Orlean,moje ulubione miasto w USA.
A ten palec w lodówce,wolę znaleźć ser biały.
Mi się podobała.

Pomysł na książkę był. Ale wykonanie kiepskie. Miałam wrażenie, że to brazylijski serial z wątkiem kryminalnym. Poza tym szybko wszystkiego się domyśliłam, więc zakończenie nie było dla mnie niespodzianką. Do szybkiego zapomnienia ;)

Przyjemna pozycja. Mimo, że trąci Harlequinem dałam się wciągnąć w ten strach wyzierający z każdej strony. Każdy z bohaterów czegoś się bał więc i mnie się on udzielił.
Autorka przekonała mnie, że aby wieść szczęśliwe, z optymizmem patrzeć w przyszłość to trzeba rozliczyć się z traumatycznymi przeżyciami przeszłości.

Myślała, że koszmar już się skończył... Dwadzieścia trzy lata temu Harlow Grail porwał psychopata. By zmusić rodziców dziewczynki do zapłacenia okupu, obciął jej palec, jednak okaleczona i przerażona Harlow zdołała umknąć swemu prześladowcy. Kiedy dorosła, zmieniła imię, nazwisko oraz adres zamieszkania. Jako Anna North zaczęła robić karierę literacką. Jednak najgorsze było dopiero przed nią... Wokół Anny zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Mała wielbicielka przesyła niepokojące listy, w tajemniczych okolicznościach znika jej przyjaciółka, nieuchwytny morderca zabija rudowłose, tak Jak Anna, kobiety. Kiedy pisarka w swojej lodówce znajduje ucięty palec, nie ma już wątpliwości: dawny prześladowca odnalazł ją i postanowił wyrównać rachunki. Policja jest bezradna; nawet detektyw Quentin Malone, który w trakcie śledztwa zakochał się w Annie i za wszelką cenę pragnie ją ocalić, zaczyna przegrywać wyścig ze śmiercią...

• Kryminał
  • Kryminały