Siódemka

Erica Spindler Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Strażnicy Światła (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
The Final Seven
Data 1. wydania:
2016-01-28
Jacek Żuławnik
Edipresse
paranormal
The Final Seven
Strażnicy Światła (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Jacek Żuławnik
paranormal

Bardzo przyjemna łatwa i szybka w czytaniu ksiazka z serii przeczytam i zapomne o niej od razu. Przeczytalam ją na raz aczkolwiek zakończenie to dla mnie jakieś nieporozumienie ponieważ nic z niego nie wywnioskowałam. Jakby urwane w połowie akcji.

23/2020

Historia różniąca się zupełnie od innych kryminałów Spindler, ale mi się naprawdę podobają Strażnicy Światła i z niecierpliwością czekam na "4" :)

Tak szczerze to książka jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła ani nie wciągnęła tak, jak inne książki tej autorki. Męczyłam się nią, może dlatego, że nie przepadam za fantastyką, a tutaj w mojej opinii było jej sporo. Jednak plus za pomysł się należy.

Trochę bajkowa. Dobre światło i ciemną moc. Ale wartka akcja sprawia, że czyta się raz dwa

moje pierwsz spotkanie z panią Spindler zaliczam do w miarę udanych. Fajerwerków nie było, ale sam zamysł książki i sposób narracji nie uwierał w trakcie czytania.

całkiem sympatyczna i mile spędzony dzień w pracy

Całkiem fajne, chociaż oceniając całą serię muszę przyznać, że jest to jednak pierwszy i najlepszy tom całości. Kolejne 6 i 5 trzymają się wyznaczonej tematyki, ale niestety są tylko powieleniem schematu.

lekka, dowcipna, fajne dialogi

Detektyw Micki to twardzielka. Pracuje ze swoim partnerem, którego nagle awansowano. Jako nowego partnera dostaje świeżo upieczonego detektywa, Zacha. Który jest za bardzo czarujący i lgną do niego kobiety. Ale, jak się okazuje, jest to "eksperymentalny" agent Szóstek. A Micki ma zadbać o to, by jemu się nic nie stało. Ponieważ FBI zainwestowało w ten projekt.
Zostają...

Dyskusje