The Angel Tree

Pan Macmillan
Pan Macmillan
literatura piękna
angielski

Co za GNIOT. Tak źle napisanej, tak infantylnej książki, z tak irytującymi bohaterami, z tak niewiarygodnymi relacjami i nieprawdziwymi emocjami (jakimi emocjami ???) nie czytałam/słuchałam od wielu wielu lat.
I pól biedy, ale 7,8 na LC to jakiś żart.
Za inwencje twórczą autorki daje 2, a jeden do oceny za MOJE emocje podczas lektury, negatywne, ale zawsze jakieś. :D...

Niezwykła opowieść o zatrważającej rodzinnej tajemnicy. Czyta się bardzo dobrze, historia naprawdę wciągająca. Osobiście sądziłam, że jest to opowieść o Bożym Narodzeniu ale w żadnym wypadku nie jest to świąteczna historia.

Recenzja w całości na: https://czytadlapegrota.blogspot.com

„Drzewo anioła” to przepiękna historia o miłości, stracie, trudnych relacjach rodzinnych, chorobie i co najważniejsze, oczyszczającej podróży w przeszłość. To przepiękna saga rodzinna opowiadająca losy kilku pokoleń. Autorka w znakomity sposób oddaje emocje i rozterki bohaterów. Pokazuje jak trudne jest...

Świetnie się czyta, jak wszystkie książki tej autorki. Momentami zbyt przewidywalna, ale wiele zwrotów akcji i czyta się jednym tchem.

Zdecydowanie lepsza od "Pokoju Motyli" tej samej autorki

Z przyjemnością przeczytałam kolejną książkę tej autorki. Nie jest jej najlepszą pozycją. Zawiłe losy rodziny, pełne trudnych wydarzeń, ale jak to jest w takich książkach pojawia się miłość która zwycięża.

1903

Wypożyczając książkę zupełnie nie miałam pojęcia o czym jest,a sugerując się okładką myślałam,że jest to powieść w świątecznym klimacie z odrobiną magii.
Jak dotąd nie miałam przyjemności przeczytać coś z twórczości Pani Riley,więc kompletnie nie miałam pojęcia czego mam się spodziewać.
Choć powieść nie miała w sobie nic z magii,to jednak zostałam mile zaskoczona,bo...

Wszystkie ksiąźki Lucindy sa na jedno kopyto. wystarczy jedną przeczytać, nie ma sensu innych

FASCYNUJĄCA powieść o zapomnianej przeszłości, skomplikowanych relacjach rodzinnych i mrocznych sekretach.
Greta po 30 latach wraca w rodzinne strony. Do Marchmont Hall, pięknej wiejskiej posiadłości położonej na wzgórzach Walii. Tragiczny wypadek spowodował u niej amnezję i wymazał z jej pamięci ostatnich 20 lat życia. Pewnego dnia, spacerując w lesie, trafia na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lubię powieści Lucindy Riley, ale po kilku przeczytanych książkach zna się na tyle jej styl, że już podczas czytania pierwszego rozdziału można domyślić się jak będzie wyglądało zakończenie. Ma to swoje zalety i wady, bo z jednej strony fajnie, że historie kończą się tak, jak czytelnik sobie to wyobrażał, a z drugiej strony brakuje tego elementu zaskoczenia.
Akcja toczy...

1 365