Piękna miłość

2019-03-05
literatura polska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Poruszająca opowieść o życiu w którym mimo przeżytych dramatów jest miejsce na optymizm i nadzieję.
O tym jak radzić sobie w najtrudniejszych chwilach, kiedy wszystko co dotąd było takie pewne… wali się.
Jak się pozbierać kiedy tracimy kogoś, kogo kochaliśmy piękną miłością. Jak się pozbierać i pójść naprzód.
Życie jest nieprzewidywalne. Wszystko w nim dzieje się po coś!
Dałam się ponieść tej pełnej emocji opowieści.

Życie jest nieprzewidywalne. Wszystko w nim dzieje się po...

Na półkach: , , , , ,

Była to historia chwytająca mocno mnie za serce,przepiękna ślicznie napisała ją pisarka Wioletta Sawicka,w ładnym stylu piórem dobrym.
Przepełniona emocjami,wzruszenia poruszające poruszały mnie,o miłości szczerej,przyjaźni i stracie bliskiej osoby.
Porwała mnie książka i pozytywne mam wrażenia jakie wywarła na mnie powieść,ciekawa fabuła książki przedstawiona,wartka niezwykła akcja i trzymająca w napięciu książka od początku do samego końca.
Wciągnięta zostałam w tą cudowną,życiową opowieść wylałam morze łez.
Wzruszyłam się czytając tą piękną,wspaniałą i mądrą powieść.

Dziękuję...
Dawno nie czytałam tak pięknej, pełnej emocji powieści o miłości.

Dziękuję...
Dawno nie czytałam tak pięknej, pełnej emocji powieści o miłości.

Życiowa, chociaż tyle nieszczęść, trochę słodka, ale taką też czasem trzeba przeczytać.

Historia życia, którą można obdzielić kilka osób. Dobre chwile, radości, smutki, nieszczęścia, traumy i w końcu nadzieja, że wszystko przemija i los się odmienia. Trzeba się podnieść i kroczyć do przodu pomimo wszystko, bo życie jest tylko jedno.
Polecam.

Polecam.

Książka wspaniała, bardzo często łapie za serce powodując smutek i żal... Wspaniała miłość ale też bardzo bolesna strata.

Co tu dużo mówić. Książki W. Sawickiej są wciągające, wzruszające i pełne życiówej mądrości. Uwielbiam ta autorkę.

Fabuła książki troszeczkę przypomina mi Po prostu bądź Witkiewicz. Jednakże Sawicka stworzyła piękniejsza, subtelnieszą historię niż Witkiewicz. Mamy tutaj kobietę której los nie oszczędził. Basia straciła miłość swojego życia. Autorka pokazuję cierpienie, żałobę i ogromny ból bohaterki. Niestety życie szykuje jej kolejny cios. Na szczęście obok jest przyjaciel Łukasz, na którego Basia może liczyć. Ogólnie książka przepełniona gromadą emocji. Śmiałam się i płakałam. Polecam serdecznie

Przepiękna powieść, przepełniona emocjami, prawdziwym życiem. Życiem które przynosi miłość i przyjaźń ale i trudne do udźwignięcia tragedie.
Polecam bardzo 😀

Polecam bardzo 😀

Przepiękna historia przepełniona ogromem emocji. Nie spodziewałam się tak dobrej książki. Wylałam morze łez i miałam okazję zapoznać się z wyjątkowo cudownymi opisami znaczenia słowa miłość. Polecam!