Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 38.90 zł

Albatros
The Angel Tree
literatura obyczajowa, romans
Jan Kabat

Recenzja w całości na: https://czytadlapegrota.blogspot.com

„Drzewo anioła” to przepiękna historia o miłości, stracie, trudnych relacjach rodzinnych, chorobie i co najważniejsze, oczyszczającej podróży w przeszłość. To przepiękna saga rodzinna opowiadająca losy kilku pokoleń. Autorka w znakomity sposób oddaje emocje i rozterki bohaterów. Pokazuje jak trudne jest...

Świetnie się czyta, jak wszystkie książki tej autorki. Momentami zbyt przewidywalna, ale wiele zwrotów akcji i czyta się jednym tchem.

Zdecydowanie lepsza od "Pokoju Motyli" tej samej autorki

Z przyjemnością przeczytałam kolejną książkę tej autorki. Nie jest jej najlepszą pozycją. Zawiłe losy rodziny, pełne trudnych wydarzeń, ale jak to jest w takich książkach pojawia się miłość która zwycięża.

Wypożyczając książkę zupełnie nie miałam pojęcia o czym jest,a sugerując się okładką myślałam,że jest to powieść w świątecznym klimacie z odrobiną magii.
Jak dotąd nie miałam przyjemności przeczytać coś z twórczości Pani Riley,więc kompletnie nie miałam pojęcia czego mam się spodziewać.
Choć powieść nie miała w sobie nic z magii,to jednak zostałam mile zaskoczona,bo...

Wszystkie ksiąźki Lucindy sa na jedno kopyto. wystarczy jedną przeczytać, nie ma sensu innych

FASCYNUJĄCA powieść o zapomnianej przeszłości, skomplikowanych relacjach rodzinnych i mrocznych sekretach.
Greta po 30 latach wraca w rodzinne strony. Do Marchmont Hall, pięknej wiejskiej posiadłości położonej na wzgórzach Walii. Tragiczny wypadek spowodował u niej amnezję i wymazał z jej pamięci ostatnich 20 lat życia. Pewnego dnia, spacerując w lesie, trafia na...

Lubię powieści Lucindy Riley, ale po kilku przeczytanych książkach zna się na tyle jej styl, że już podczas czytania pierwszego rozdziału można domyślić się jak będzie wyglądało zakończenie. Ma to swoje zalety i wady, bo z jednej strony fajnie, że historie kończą się tak, jak czytelnik sobie to wyobrażał, a z drugiej strony brakuje tego elementu zaskoczenia.
Akcja toczy...

Ciekawa i wciągająca
Polecam 😊

To jest moje pierwsze spotkanie z tą autorką i na pewno nie ostatnie, historia jest napisana bardzo lekkim językiem, wciąga i porusza ważne wartości. Bez wątpienia warta uwagi

1 328
    1 061