Strażnicy Kryształów

Brandon Mull Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pięć Królestw (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Crystal Keepers
Pięć Królestw (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Rafał Lisowski

Książka jest SUPER.
Opowieść, która zaczynała się niepozornie, rozkręca się i z małych bitew rodzą się światowe konflikty.
Co tym razem spotka Cola? Czy zdoła wypełnić swoją misję?
Jak poradzą sobie jego przyjaciele?
I najważniejsze! Co zrobi w obliczu tajemnicy, którą odkryje?
Książkę czytałem z zapartym tchem i z coraz większą fascynacją. Lekka, ale i mocna.
Polecam...

polecam !!!

Magia, magia i jeszcze raz magia.

Hiper wciągający kolejny tom pięciotomowej serii.

Bardzo ciekawa, wciągająca od pierwszych stron książka, szybko i lekko się czyta a jednocześnie zostaje w pamięci na długo. Sama czytałam ją w wieku późniejszym niż jest dedykowane jednak za pierwszym razem jak i następnymi bardzo mi się podobało i uważałam ta serie za najlepszą autora bo basniobór i inne tez mam za sobą

Zmęczyłam...tak, tak mogę tę część określić. O ile dwie pierwsze części czytało się "lekko" o tyle tą baaaardzo długo. Po tytule "Strażnicy kryształów" spodziewałam się zupełnie, zupełnie czegoś innego. Zawiodłam się, ale szczerze powiem, że i tu były dobre czytelnicze momenty. Nie mniej jednak lecę z serią dalej, przede mną jeszcze Tkacze śmierci i Skoczkowie w...

Mówiąc szczerze ten tom jest moim ulubionym z całej serii.
Podoba mi się, że autor wprowadził trochę "naszego świata", dzięki temu cała fabuła jest jeszcze ciekawsza.
Serdecznie polecam.

Zakładam fanklub Pomagiera!;D Jacyś chętni?

"Strażnicy Kryształów" to trzeci tom Bestselerowego cyklu "Pięć królestw". Okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego. Brandon Mull znów zaprezentował czytelnikom nowe, w dodatku mechaniczne królestwo - Zeropolis, w którym technologie przerastają te znane na ziemi. Bardzo podoba mi się pomysłowośc autora, który w każdym opisywanym królestwie wymyśla zupełnie inny rodzaj...

Brandon Mull w dobrej formie (jak zwykle)! Seria rozwija się świetnie z każdą książką. Dałem 7 gwiazdek, bo coś mi się wydaje, że kolejne części będą jeszcze lepsze, więc chciałem mieć zapas. Zazdroszczę autorowi pomysłowości. Jednocześnie fajnie, że książka tak różni się klimatem od "Baśnioboru". "Pięć królestw" jest bardziej mroczne. Kto lubi dalekie podróże w nieznane...

• Brandon Mull
  • 2019