Strażnicy Kryształów

Okładka książki Strażnicy Kryształów
Brandon Mull Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pięć Królestw (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2015-03-17
Rafał Lisowski

Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Ocena 7,6
Starcie światów Chris Columbus, Chr...
Okładka książki Starcie potworów Chris Columbus, Ned Vizzini
Ocena 7,4
Starcie potworów Chris Columbus, Ned...

Książka jest SUPER.
Opowieść, która zaczynała się niepozornie, rozkręca się i z małych bitew rodzą się światowe konflikty.
Co tym razem spotka Cola? Czy zdoła wypełnić swoją misję?
Jak poradzą sobie jego przyjaciele?
I najważniejsze! Co zrobi w obliczu tajemnicy, którą odkryje?
Książkę czytałem z zapartym tchem i z coraz większą fascynacją. Lekka, ale i mocna.
Polecam każdemu kto kocha dreszczyk emocji podczas czytania.

Książka jest SUPER.
Co tym razem spotka Cola? Czy zdoła wypełnić swoją misję?
Jak poradzą sobie jego przyjaciele?
I najważniejsze! Co zrobi w obliczu tajemnicy, którą odkryje?
Polecam...

Hiper wciągający kolejny tom pięciotomowej serii.

Hiper wciągający kolejny tom pięciotomowej serii.

Bardzo ciekawa, wciągająca od pierwszych stron książka, szybko i lekko się czyta a jednocześnie zostaje w pamięci na długo. Sama czytałam ją w wieku późniejszym niż jest dedykowane jednak za pierwszym razem jak i następnymi bardzo mi się podobało i uważałam ta serie za najlepszą autora bo basniobór i inne tez mam za sobą

Zmęczyłam...tak, tak mogę tę część określić. O ile dwie pierwsze części czytało się "lekko" o tyle tą baaaardzo długo. Po tytule "Strażnicy kryształów" spodziewałam się zupełnie, zupełnie czegoś innego. Zawiodłam się, ale szczerze powiem, że i tu były dobre czytelnicze momenty. Nie mniej jednak lecę z serią dalej, przede mną jeszcze Tkacze śmierci i Skoczkowie w czasie

Mówiąc szczerze ten tom jest moim ulubionym z całej serii.
Podoba mi się, że autor wprowadził trochę "naszego świata", dzięki temu cała fabuła jest jeszcze ciekawsza.
Serdecznie polecam.

Mówiąc szczerze ten tom jest moim ulubionym z całej serii.
Serdecznie polecam.

"Strażnicy Kryształów" to trzeci tom Bestselerowego cyklu "Pięć królestw". Okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego. Brandon Mull znów zaprezentował czytelnikom nowe, w dodatku mechaniczne królestwo - Zeropolis, w którym technologie przerastają te znane na ziemi. Bardzo podoba mi się pomysłowośc autora, który w każdym opisywanym królestwie wymyśla zupełnie inny rodzaj magii. Oprócz tego Mull wszystko planuję jak najdokładniej i dba o to, żeby w książce nie zabrakło wspólnych wątków zadziwiających czytelnika. Autor w sposób niesamowity wyobraża sobie przeszłośc i opowiada ją poprzez jakiegoś bohatera.

Cole wraz z przyjaciółmi Mirą, Daltonem, Jacem i Joem wyrusza odnaleźć trzecią córkę najwyższego króla - Konstancję. Zeropolis, w którym ukrywa się królewna to królestwo o wielkiej technologi, która przerasta tę na ziemi. Zeropolis pod paroma względami jest najtrudniejszym i wrogim królestwem dla bohaterów. Wielki formista - Abram Trench stanął po stronie Staforda Pembertona i ze wszystkich sił tępi "Niewidzialnych" oraz tytułowych SK - "Strażników Kryształów". Na dobitkę przyjaciół ściga straszny "Łowca" najlepszy z agetów najwyższego formisty.

Gorąco polecam tę książkę i zachęcam do czytania kolejnych części oraz moich recenzji, których nie zabraknie!

Zakładam fanklub Pomagiera!;D Jacyś chętni?

Zakładam fanklub Pomagiera!;D Jacyś chętni?

Magia, magia i jeszcze raz magia.

Magia, magia i jeszcze raz magia.

polecam !!!

polecam !!!

Najlepsza część sagi, bardzo ciekawe opisy technologii w Zeropolis która niby bardzo przypomina naszą, ale jednocześnie jest zupełnie inna. Wydarzenia na Rozdrożu również bardzo ciekawe

Brandon Mull Strażnicy Kryształów Zobacz więcej
Brandon Mull Strażnicy Kryształów Zobacz więcej