Stan futbolu

Czerwone i Czarne
2016-04-18
2016-04-18
piłka nożna dziennikarstwo

Okładka książki Kici. Lucjan Brychczy – legenda Legii Warszawa Wiktor Bołba, Lucjan Brychczy, Grzegorz Kalinowski
Kici. Lucjan B... Wiktor Bołba, Lucja...
Okładka książki Ja, Ibra. Moja historia Zlatan Ibrahimović, David Lagercrantz
Ja, Ibra. Moja... Zlatan Ibrahimović,...
Okładka książki Zasypany. Życie na zakręcie Paweł Hochstim, Igor Sypniewski, Żelisław Żyżyński
Zasypany. Życi... Paweł Hochstim, Igo...
Okładka książki Futbonomia Simon Kuper, Stefan Szymański
Futbonomia Simon Kuper, Stefan...

[...]
Żyjemy w tak dziwnej medialnej rzeczywistości, że trzeba mieć więcej odwagi, by kogoś chwalić, niż krytykować. To prawdziwy paradoks, zwrot o 180 stopni. Chwaląc, narażasz się na ciągłe uszczypliwości – że wchodzisz w tyłek, że jesteś klakierem, że próbujesz coś ugrać. Znacznie bezpieczniej jest krytykować, nawet bez powodu i głupio, bo wtedy nikt nie zarzuca koniunkturalizmu.

𝐙𝐀 𝐊𝐑𝐎́𝐓𝐊𝐀, 𝐂𝐙𝐘𝐓𝐀Ł𝐀𝐁𝐘𝐌 𝐖𝐈Ę𝐂𝐄𝐉 !
Bardzo mi się podobała, skarbnica wiedzy i anegdot z funkcjonowania świata futbolu. Gratka dla fanów piłki nożnej, ale nie tylko. Ta książka miała moją pełną uwagę od początku, trudno się było oderwać. Kilka ciekawych opowieści poznałam wcześniej, dzięki znajomości mojego Brata z ZB. Bardzo charyzmatyczny człowiek.
Autor jest utalentowanym gawędziarzem, skoro potrafił przykuć takiego laika jak ja do fotela na jakieś 3 godzinki 😉👍
𝗦𝗭𝗖𝗭𝗘𝗥𝗭𝗘 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !
𝗥𝗢́𝗪𝗡𝗜𝗘Ż 𝗞𝗔𝗡𝗔Ł 𝗭𝗘𝗥𝗢. 𝗞𝗔Ż𝗗𝗬 𝗭𝗡𝗔𝗝𝗗𝗭𝗜𝗘 𝗧𝗔𝗠 𝗖𝗢Ś 𝗖𝗜𝗘𝗞𝗔𝗪𝗘𝗚𝗢 𝗗𝗟𝗔 𝗦𝗜𝗘𝗕𝗜𝗘 !

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :

[...]

Anegdotki. Czuć lekkie pióro autora.

Anegdotki. Czuć lekkie pióro autora.

Mimo że nie jestem fanem piłki nożnej to książkę przeczytałem bardzo szybko. Ciekawa, dużo kulisów, nieznanych mi historii. Wciągnęła ta lektura i żałowałem, gdy skończyłem czytać.

Fajna pełna anegdot książka stworzona przez dziennikarskie zero

Fajna pełna anegdot książka stworzona przez dziennikarskie zero

Dobrze się czyta, szybko - na pewno ciekawa dla fanów piłki nożnej.

Dobrze się czyta, szybko - na pewno ciekawa dla fanów piłki nożnej.

Prawda o polskim futbolu bez zbędnego ukrywania co tam się dzieje. Świat mediów sportowych i sportowcy to jeden mechanizm. Super się czytało

Stano w życiowej formie. To był czas, gdy zachwycał lekkim piórem, a zarazem nie przejmował się tym, jak zostaną odebrane jego opinie. Czyta się niezwykle przyjemnie, chociaż kilka wątków źle się zestarzało.

Stano super ksiazka tak trzymaj!!!

Stano super ksiazka tak trzymaj!!!

Za*b*sta ksiazka polecam mocno nie da sie oderwac od czytania!!!!

Za*b*sta ksiazka polecam mocno nie da sie oderwac od czytania!!!!

Bardzo przyjemnie się to czyta.

Bardzo przyjemnie się to czyta.

• Sport
  • Piłka nożna