Kmioty polskie

poezja
Kanał Sportowy
2021-08-01
2021-08-01

Kupa śmiechu. Bardzo dobra "szydera".

Kupa śmiechu. Bardzo dobra "szydera".

Przy całym moim dystansie do autorów - dawno się tak nie uśmiałam 🤣

Przy całym moim dystansie do autorów - dawno się tak nie uśmiałam 🤣

Chciałabym móc ją ocenić, ale książka do mnie nawet nie doszła, ani nikt nie zajął się zgłoszeniem.

Beznadziejne wiersze, niezrozumiała dla mnie treść, brzydka okładka i te jeszcze dwa kmioty...
MA-SA-KRA
Jak można tak zmarnować drzewo.

Daje 10 ;) ;P

MA-SA-KRA
Jak można tak zmarnować drzewo.

Daje 10 ;) ;P

Nie podobalo mi sie!

Nie podobalo mi sie!

Nie ważne czy dałbym 1 czy 10, to dałem 5. Zabawne jest jednak to , że niektórzy siłą się na konstruktywną krytykę i rzetelną recenzję czegoś co od początku miało być chałturą mem'em :)

Jak patrzę na recenzje to wydaję mi się, że niektórzy nie za bardzo rozumieją kontekst tej książki

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana poezji.

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana poezji.

Klasyka i wzorzec poezji błyskawicznej. Pozycja obowiązkowa.

Klasyka i wzorzec poezji błyskawicznej. Pozycja obowiązkowa.

Arcydzieło na tyle wybitne, że dałem ocenę 1, aby jeszcze bardziej zwrócić na nie uwagę.

• Poezja
  • Wyzwanie LC 2023