Ostatni Olimpijczyk

Okładka książki Ostatni Olimpijczyk
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 5)
The Last Olympian
2010-01-01
Agnieszka Fulińska

Okładka książki Przewodnik po świecie herosów Mary-Jane Knight, Rick Riordan
Ocena 7,3
Przewodnik po ... Mary-Jane Knight, R...
Okładka książki Złodziej pioruna. Powieść graficzna Attila Futaki, Rick Riordan
Ocena 7,5
Złodziej pioru... Attila Futaki, Rick...
Okładka książki Morze potworów. Powieść graficzna Rick Riordan, Robert Venditti
Ocena 7,9
Morze potworów... Rick Riordan, Rober...

9,5/10

9,5/10

Najlepsza część z całej serii

Najlepsza część z całej serii

29 listopada - 2 grudnia 2021r.

29 listopada - 2 grudnia 2021r.

to się nazywa rzadkość . Ostatnia książka lepsza niż pierwsza

to się nazywa rzadkość . Ostatnia książka lepsza niż pierwsza

K O C H A M

K O C H A M

Moja ulubiona część. Świetna :)

Moja ulubiona część. Świetna :)

#reread

#reread

Super seria.

Super seria.

Nie mam tej książce NIC do zarzucenia. Styl pisania bardzo przyjemny. Idealne zakończenie serii. Zakończenie wielce mnie zaskoczyło, pozytywnie rzecz jasna. Podziwiam Rick'a Riordana za pomysły i cudowną realizację wątku romantycznego.

Jestem pewny, że niejedna osoba pokochałaby czytanie książek, gdyby takie pozycje były na liście lektur szkolnych :)

I chociaż liczyłem na trochę mniej oczywiste zakończenie, to całość bardzo mi się podobała!

Myślałem, że to już koniec mojej przygody z Percy'm Jacksonem, lecz zauważyłem, iż jest kolejna seria książek, w których jest bohaterem :)

Dla jeszcze niezdecydowanych mówię: "Warto przeczytać", a dla fanów: "Do zobaczenia w serii 'Olimpijscy herosi'" :)

Dla jeszcze...