Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 36.90 zł

Ostatni Olimpijczyk

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
The Last Olympian
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
bogowie Percy olimpijczyk fantastyka
The Last Olympian
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Fulińska
bogowie Percy olimpijczyk fantastyka

cała seria bardzo mi się podobała ale ta książka rozwaliła system. pełno akcji, przygód, niebezpieczeństwa no i mitologia. zostałam wciągnięta od początku do końca a percy pozostanie jednym z moich ulubionych protagonistow. jest w ogóle ktoś kto go nie lubi? to chyba niemożliwe

Ostatnia część równie świetna jak pozostałe. Mimo, iż jeden fajny wątek był do przewidzenia, końcówka i tak mnie zaskoczyła. I co najważniejsze zakończenie mnie usatysfakcjonowało.

Kochaaaaaaaaaaaaaam

Ostatnia, finałowa część wspaniałej serii o Percym Jacksonie doskonale zamyka cały cykl. Książkę tak jak pozostałe części czyta się błyskawicznie, wprost nie można się od niej oderwać. Zaskakujące zwroty akcji, emocję sięgające zenitu i wysoki poziom tekstu - to z pewnością cechy, którymi można opisać nie tylko piąty rozdział opowieści o Percym, ale i całą sagę.

Co więcej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie najlepsza z całej serii

Czy tylko ja na niej ryczałam? TO jest cudowne

Wspaniałe zakończenie do wspaniałej opowieści ❤

Kronos wzrasta w siłę, pije dużo mleka, wzmacnia kości i robi wszystko by pomieszać w umysłach herosom.

Wielki stwór - Tyfon, szaleje po Ameryce, niszcząc wszystko na swojej drodze. Siły są rozproszone, a to nie wróży dobrze. Obrona cywilizacji jest na barkach herosów, zbyt młodych, aby brać udział w bitwie.

Dzieje się tyle rzeczy, że czytelnikowi spadają skarpetki....

Genialne zakończenie serii.

11 213