Chemia śmierci

Simon Beckett Cykl: Dr David Hunter (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller 352 str.
The Chemistry of Death

kryminał, sensacja, thriller
Dr David Hunter Antropologia sądowa Śledztwo Morderstwo Trupia farma

Kup książkę

Opinie [1 615]

Genialnie napisana książka. Utożsamiasz się i mocno kibicujesz głównemu bohaterowi. Wciąga i trzyma w napięciu. Medycyna sądową robi swoją robotę.

Dla mnie, fenomen! Wciąga od pierwszego słowa. Akcja jest tak wykreowana by czytelnik nie mógł się oderwać.
Simon Beckett zaraża bakcylem antropologii sądowej.

Bardzo dobra książka, trąca Chris Carterem który dla mnie jest nie do pobicia ale chemia super.

Zdecydowanie polecam! Amatorzy thrillerów nie powinni być zawiedzeni, gdyż książka trzyma w napięciu. Człowiek ma ochotę czytać i czytać, aby w końcu się dowiedzieć, kto zabija i jakie są jego (chore) motywy.

Kilka imion, niewiele postaci opisanych w sposób niewzbudzający jednoznacznych podejrzeń, albo właściwie prowadzący do oczywistego rozwiązania, ale nie do końca. Historia osobliwa, interesująca, ze zwrotem akcji.
Osobiście byłam ciekawa zawartych w książce informacji z dziedziny antropologii sądowej - specjalizacji głównego bohatera. Wiele ciekawostek, ale to nie tekst...

Świetna porywająca historiam, powieść w której nie wiesz kto jest twoim przyacielem, a kto wrogiem, bohaterowie zapadający w pamięć, morderstwa które przeszywały mi krew w żyłach, po prostu polecam fanom kryminałów

Cholernie dobry kryminał, tutaj nie sposób się nudzić, a dodatkowo "barwne" opisy z dziedziny wiktymologii dodają smaczka tej książce. Nie czytać przed posiłkiem :-)

Wciągający kryminał. Podczas czytania przeszło mi przez głowę, że mordercą może być ten, kto się nim naprawdę okazał, ale i tak byłam zaskoczona. Podobał mi się styl Becketta i jego przedstawienie świata.
Skuszę się na kolejne części.

Wciągająca od 1 strony trzymająca w napięciu do samego końca jak dla mnie idealna.

Wątek kryminalny dosyć ciekawy, zaskakujące zakończenie. Jednak styl pisania autora nie do końca mi odpowiada.

Dyskusje

19 703