rozwińzwiń

Chemia śmierci

Okładka książki Chemia śmierci Simon Beckett
Okładka książki Chemia śmierci
Simon Beckett Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Dr David Hunter (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Berenika Janczarska

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

"Chemia śmierci" to niezwykle wciągająca lektura, która wciąga od pierwszych stron. Beckett mistrzowsko ukazuje procesy rozkładania się zwłok, co nie tylko fascynuje, ale także pozwala czytelnikowi zgłębić tajniki tej skomplikowanej dziedziny. Jedną z największych zalet tej książki jest sposób, w jaki autor prowadzi czytelnika przez labirynt tajemniczych wydarzeń. Pod koniec nie sposób oderwać się od lektury, napięcie sięga zenitu, a zakończenie jest prawdziwie imponujące, zostawiając czytelnika z głodem kolejnych przygód.

Beckett potrafi wciągnąć czytelnika do świata kryminalnych zagadek, a "Chemia śmierci" to doskonały przykład tego talentu. Po zakończeniu lektury nie można długo zwlekać z przeczytaniem kolejnych części historii Davida Huntera, chcąc poznać więcej historii i tajemnic, które autor ma do zaoferowania. Polecam tę książkę każdemu, kto lubi połączenie inteligentnego thrillera z interesującymi aspektami naukowymi.

Ksiazka jest bardzo prawidłowa. Mam na myśli ze jest to kryminał jak z podrecznika. Ma wszystko co powinien miec: zwroty akcji, ciekawa narracje I fajne zakonczenie. Nawet sie troche wyedukowalem na temat rozkładu ciał co jest tez na plus .

Bardzo fajnie napisany kryminał, dodatkowa gwiazdka za nawiązanie do "Trupiej farmy" 🙃

Bardzo ciekawa książka

Bardzo ciekawa książka

Wartki kryminał, szyba akcja kontrastuje świetnie z leniwym obrazem miasteczka, w którym akcja się dzieje. Czasem mialem wrażeniem, że główny bohater nadrabia aktywnością za reszta tej społeczności. Wprawdzie dla wprawionego w czytaniu kryminałów czytelnika rozwiazanie nie jest zaskujace (pierwsze podejrzenia miałem już po pierwszych rozdziałach),ale mimo to dobrze to się czyta. Cześć przesluchalem (Legimi, synchrobook) przedzierając się przez miejsca dżunglę, więc śmiało mogę polecić lektora w audiobooku

Mój pierwszy kryminał, dlatego darzę go wielkim sentymentem i co kilka lat do niego wracam. Człowiek z wypiekami na twarzy śledzi poczynania antropologa sądowego. Akcja wartka, przez co książkę bardzo szybko się czyta.

dobrze się czytało, ale wytypowanie mordercy było możliwe już w pierwszych rozdziałach, więc odejmuje za to gwiazdkę.
Chętnie natomiast sięgnę po kolejne części z tej serii.

Chętnie natomiast sięgnę po kolejne części z tej serii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Całkiem fajna, choć trochę przewidywalna. Podoba mi się sposób w jaki autor zbudował leniwe i spokojne miasteczko. Postać głównego bohatera też jest ciekawa. Wciąga :)

cliché do bólu

cliché do bólu

to jedna z tych książek, którą czytasz na raz - dobra historia, do końca nie wiadomo kto stoi za zbrodniami

16 307
    6 066