Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

Zapach śmierci

Patronat LC
Simon Beckett Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Dr David Hunter (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
The Scent of Death
Data 1. wydania:
2019-04-18
Agata Ostrowska
Czarna Owca
literatura angielska niebezpieczeństwo seryjny zabójca szpital śledztwo thriller zagadka kryminalna
The Scent of Death
Dr David Hunter (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
Agata Ostrowska

Oficjalne recenzje i

Mroczne tajemnice dawnego szpitala

Link do recenzji

2032 ocen

No powiem szczerze...żal,że to koniec ...Może jednak doczekamy się nowych przygód Ulubieńca kłopotów...

W mojej opinii kolejna świetna książka spod pióra autora. Odpowiada mi takie połączenie spokojnej, dobrze prowadzonej akcji z nagłymi zwrotami. Jeśli już miał bym się do czegoś przyczepić, to przyznam, że nie bardzo prawdopodobne wydaje mi się, jak bohater wplątuje się w wydarzenia powiązane z właściwym torem śledztwa. No i trochę nie przekonuje mnie finał wątku miłosnego.

Ogólnie podobało mi się. Za dużo było opisów ze szczegółami jak to śledczy są wykończeni i wzmianek, że antropolog sądowy to nie dentysta sądowy ;-). Poza tym drażniący wątek społecznikowski - myślałby kto, że Anglicy tacy wrażliwi na niedolę bliźniego?
Z serialem "kości" i "csi" ewidentne skojarzenia. Fabuła częściowo przewidywalna, ale kilka zaskoczeń było. Lektor...

odnoszę wrażenie, że tą pozycję nie napisał S.B.. jest zdecydowanie odmienna w stylu, opisach krajobrazowych, plastyczności, technologii. bez wątpienia najsłabsza z dotychczasowych o Davidzie Hunterze.

Świetny kryminał...ciekawa intryga i przewidywalny pech doktora Huntera :)

Szósty tom zawiódł mnie, niestety.... Rachel wyjechała i doktor Hunter nudzi się, nie bardzo wie, co ma robić, a śledztwo wlecze się... Widać, że Autorowi ciężko się to pisało. Cóż, bywa i tak :)

Na półkach: , , , ,

Doskonały kryminał/thriller z Davidem Hunterem w roli głównej. Zastanawia mnie tylko, że on zawsze podejmuje się spraw, w których go nie chcą, albo od początku robią mu jakieś dziwne problemy. No i zawsze pcha się w kłopoty...

Z całej serii o doktorze Hunterze czytałam tylko pierwszą część "Chemię śmierci" i przyznam, ze trochę brakowało mi szczegółów wcześniejszych historii. Sama zagadka morderstw w szpitalu św. Judy - świetna. Dużo zaskakujących momentów, wyczerpujące zakończenie. Polecam!

Całkiem dobra książka. ale no jednak bez szału.. Początek trochę mi się ciągnął, jednak na szczęście potem akcja super się rozkręciła i było pełno zwrotów akcji. Ogólnie szybko i dość przyjemnie się to czytało, więc gdyby nie ten początek to byłoby idealnie.

Płaczę bo skończyłam serie z Hunterem i jest mi bardzo przykro rozstawać się z tą serią. Udana część, choć momentami akcja spowalniała się i robiło się może nienudno ale tak apatycznie, taki zastój częściowy. Liczyłam na miłosny happy end no ale autor nie bardzo bo kwestia miłosna się rozwiązała i nie rozwiązała. Koniec książki nie wskazuje na to czy to ostatnia część cyklu...

2 472
    1 439