Cztery

Veronica Roth Wydawnictwo: Amber Cykl: Niezgodna (tom 0.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Four
Niezgodna (tom 0.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marta Czub
niezgodna YA

"Cztery" to bardzo przyjemne w czytaniu uzupełnienie serii "Niezgodna". Dzięki niemu możemy dokładniej poznać początki Tobiasa w Nieustraszoności.
Jednak osoby, które dopiero wchodzą w świat "Niezgodnej" nie powinny sugerować się napisem z okładki, który mówi, iż jest to początek cyklu. Lepiej zacząć od przeczytania choćby tomu pierwszego, gdyż rozdział 4 i kolejne mini...

,,Cztery " to ciekawe uzupełnienie serii. Nic powalającego na kolana ,ale fajnie było dowiedzieć się czegoś więcej o moim ulubionej postaci z serii ,,Niezgodna"

Fajne uzupełnienie do serii "Niezgodna". Dowiadujemy się dużo ciekawych rzeczy o Tobiasie i widzimy jak rozwija się jego postać od zastraszonego, przygarnionego i chudego nastolatka do silnego oraz umiejącego się bronić słownie i fizycznie Nieustraszonego. Jak w trylogii widzieliśmy wszystko oczami Tris, tak tutaj widzimy wszystko z perspektywy Cztery. Szkoda, że taka...

Cudowny dodatek do serii!

Super książka - idealna dla fanów trylogii Niezgodna, jeśli chcą się dowiedzieć czegoś więcej o głównym bohaterze - Tobiasie. Opowiada o przezwyciężaniu trudności, gonieniu za wolnością i poszukiwaniu swojego miejsca. Bardzo szybko się czyta, jest przyjemna i ma zawiera wiele ciekawych szczegółów, których nie ma w filmie ^^

Przeciętniak napisany chyba tylko ku uciesze fanów serii, w dodatku niezbyt interesujący.

Tym razem sięgnęłam ponownie po książkę autorstwa Veronici Roth pod tytułem „Cztery”. Po raz kolejny miałam okazję zagłębienia się w świat gdzie ludzie są eksperymentem. I żyją we frakcjach. Jednakże tym razem poznawałam część historii od strony Tobiasa Eatona. Cała opowieść zaczyna się w momencie gdy właśnie Cztery ma wybrać frakcję, w której będzie dalej żył. Nikt nie...

Jak miło znów wrócić do tego świata;)

Świetny dodatek do serii, do przeczytania po skończeniu trylogii,wiele rzeczy można dzięki niemu zrozumieć oraz jest to bardzo miły powrót do bohaterów i zobaczenie ich z ciut innej perspektywy.

Dobry prequel przybliżający postać Cztery. Polecam

7 138