Kubuś Puchatek

Alan Alexander Milne Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Kubuś Puchatek literatura dziecięca
Winnie The Pooh
2014-05-21
1955-01-01
Data 1. wydania:
1927-01-01
Irena Tuwim
Nasza Księgarnia
Kubuś Puchatek Kłapouchy Prosiaczek Krzyś Tygrysek Królik Sowa Przemądrzała Kangurzyca Maleństwo
Winnie The Pooh
literatura dziecięca
2014-05-21
Irena Tuwim
Kubuś Puchatek

Trzeba przeczytać dziecku i samemu zapamiętać kilka linijek, które tak pięknie i prosto mówią o miłości.

Zakochałam się w tej książeczce!

Na półkach: , , , ,

Już dawno chciałam sobie przypomnieć przygody tego wspaniałego misia o bardzo małym rozumku? Tylko czy na pewno taki mały? Skoro to Kubuś Puchatek zawsze znajdywał rozwiązania na różne sprawy. Puchatek zawsze mi się podobał. Szczególny sentyment miałam zawsze do Kłapouchego choć to postać pesymistyczna, ale jest kochany, że chciałby się go przytulić. Prosiaczek hmmmmmmm mam...

Zupełnie inne odczucia po przeczytaniu w dorosłości. Jak oni wszyscy mogli tak traktować kłapouchego ?! I wciąż ta okropna faworyzacja Puchatka przez Krzysia (okropność)

Kolejny powrót do tej książki. Święta historia i co ciekawe z wiekiem zauważam nowe elementy i rozumiem więcej. "Tyle o ile"

Kocham Klapouszka! Jest najlepszy! 😊

100 książek, które trzeba przeczytać przed śmiercią.
nr.34, 2019
👍Arcydzieło👍

Pierwsza z dłuższych lektur w szkole. Dobrze wspominam :)

NIEDŹWIODEK PUCH / MISIU SZPENIOLEK

Kubuś Puchatek w wydaniu regionalnym!

Misia o małym rozumku (oraz o wielkim apetycie na miodek) znają, nie boję się tego stwierdzić, wszyscy :) Owo uogólnienie "wszyscy" odnosi się do - będącej w znakomitej większości - tej części publiki, która przez szereg dziesięcioleci zachwycała się tradycyjnym przekładem "Kubusia Puchatka"....

Dzień dobry 🐻🌿. Lubię wracać do książek, które zawsze ale to zawsze wprowadzają magię do mojego życia 🐻. Nawet nie macie pojęcia, jak błahe i maleńkie są moje problemy w porównaniu do totalnego egzystencjalizmu małego Kubusia Puchatka 🐻. No bo wiecie ...”są tacy, co potrafią, a są tacy, co nie potrafią. I w tym cała rzecz” 🐻. I na dobry początek nowego tygodnia,...

Dyskusje

16 959