Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

Okładka książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Kamila Rowińska
Okładka książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale
Kamila Rowińska Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching poradniki
poradniki
Rowińska Business Coaching
2018-08-21
2018-08-21
motywacja rozwój osobisty

Myślę, że trzeba być w odpowiednim momencie swojego życia, żeby jak najwięcej skorzystać z tej książki i mieć zapał do wykonywania ćwiczeń. Jeśli zrobi się je rzetelnie i dla siebie to dają pogląd, co jest w życiu dla nas ważne i co lubimy robić, aby potem móc zacząć to robić... (parafrazując klasyka;)) i jeszcze na tym zarabiać. Książka potwierdziła w zasadzie to do czego sama doszłam - trzeba brać życie za rogi, zuchwale, wiedzieć czego się chce i mieć to cały czas w głowie, a wtedy magicznie wszechświat zacznie nam sprzyjać (albo po prostu zaczynając działać sami ten wszechświat pod siebie naginamy ;)).

Przewodnik z mnóstwem ćwiczeń rozwojowych, które pomagają wytyczyć kierunek do lepszego życia.

Jak dla mnie, świetna książka, która przy uważnym czytaniu i sumiennym wykonywaniu zadań zrobi czytelnikowi pranie mózgu. Ale w pozytywnym znaczeniu. Uwielbiam publikacje Kamili Rowińskiej i zakup tej książki był jedną z moich lepszych czytelniczych decyzji.

Fajna książka jeśli chodzi o wyznaczanie celów, motywacyjne słowa, zrewidowanie swoich pragnień i wartości, życiowych porad... Dużo ćwiczeń, mądrych cytatów... Lekko napisana. Polecam!

Książka jak wiele innych, ale z pewnością przydatna. Warto poświęcić jej swój czas i przemyśleć swoje życie i motywacje. Dla mocno zmotywowanych na zmiany powiem: szukaj dalej, ale dla początkujących to godny start.

Dzięki tej książce zaczęłam znowu patrzeć do przodu. Wyciągać wnioski z przeszłości na przyszłość i żyć jak najbardziej teraźniejszością. Bo to ma wpływ na to, jaki będzie dzień za rok czy półtora. Buduj...to słowo które do mnie wróciło.

Dzięki tej książce skupiłam się na tym czego oczekuje od życia ,przyjrzałam się sobie tak krytycznie ale też przekonałam się że mam wiele zalet.To był szczery rachunek sumienia.Czuje że jestem dla siebie najlepszym przyjacielem bo sama już siebie nie okłamuje.Polecam każdemu kto szuka odpowiedzi na pytanie Kim jestem i dokąd zmierzam?

To książka, którą się pisze :) dużo ćwiczeń, fajna treść. Jednak dla osoby, która ma już doświadczenie z tego typu książkami, nie będzie odkrywcza.

Bardzo dobra. Trochę w formie kobiecej poczytajki z dużą ilością osobistych refleksji i analogii przez co czyta się ją lekko jak powieść, jednak poprzeplataną ćwiczeniami, które skłaniają do zastanowienia się nad swoimi zachowaniami.

Dziękuję.

Dziękuję.

• Rozwój osobisty
  • Rozwój

Dodaj cytat z książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale