Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

Kamila Rowińska Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching poradniki
Rowińska Business Coaching
motywacja rozwój osobisty
poradniki
motywacja rozwój osobisty

Na półkach: , , , ,

Zupełnie szczerze muszę powiedzieć, że zawsze do książek o motywacji i rozwoju osobistym i wszystkich takich, podchodziłam bardzo sceptycznie i obchodziłam je szerokim łukiem. Bardzo szerokim nawet 😉 Myślałam wtedy: " Co mi ktoś będzie mówił, jak mam żyć i co jest dla mnie dobre. Przecież nikt nie wie o mnie więcej, niż ja sama."
Los okazał się przewrotny...
Nowy kraj,...

Muszę przyznać, że to na prawdę dobra książka. Bardzo miło się ją czytało. Zawiera dużo ćwiczeń, na które musimy poświęcić trochę czasu jeżeli zależy nam na tym, aby książka wniosła coś do naszego życia. Zawiera też dużo innych pozycji które warto przeczytać. Czytanie tej książki było dla mnie świetną przygoda, polecam

Lubie czytac ksiazki Kamili.
Sa lekkie i fajnie ,plynnie sie je czyta.Sa napisane prostym jezekiem i w bardzo ,ale to bardzo dziecinnie prosty przekaz :)
Co prawda wiele z niej nie wyciagnelam,ale nie zaluje

Książka która pomaga zrozumieć nasze wartości i do czego chcemy dojśćw życiu. Dzięki temu wyostrzają się nasze działania i możemy krok po kroku iść w stronę marzeń.

książke kupisz tutaj w sklepie Kamili: http://bit.ly/Buduj_życie_odpowiedzialnie_i_zuchwale

Każdy chyba dociera do takiego momentu w życiu,że zaczyna się zastanawiać, czy to co robi jest zasadne i wartościowe. W sumie, jakie są nasze wartości? Podczas czytania książki P. Kamili poukładałam sobie wszystkie wartości, jakimi w życiu się kieruję. Mam pewien plan działania, który póki co pozytywnie mnie nakręca. Czy poradnik się sprawdzi? Czas pokaże :)

2073

Moja notatka z książki na blogu - https://clepatches.wordpress.com/2018/02/03/jak-budowac-zycie-odwazne-i-odpowiedzialne/

Wygrałam tego ebooka, wypełniając ankietę na stronie Pani Kamili. Nosiłam się z zamiarem jego kupna, chociaż nie czytam poradników (są dla mnie daremnym "biciem piany"), ale doceniam i lubię Panią Kamilę (oglądać, słuchać, czytać).

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Książka daje porządnego kopa motywacyjnego. Wiadomo, że jak się jest leniem od urodzenia to ciężko nagle...

Jeden z lepszych poradników jakie czytałam. Wróc! To nie jest do końca poradnik raczej mowa motywacyjna dotycząca rożnych aspektów życia uzupełniona ćwiczeniami. I to właśnie te ćwiczenia, jak mówi autorka, są najważniejsze, ponieważ pozwalają Ci odkryć siebie i uświadomić sobie kilka rzeczy na temat swojego życia. Powiem szczerze, że robienie ćwiczeń zajęło mi więcej czasu...

Książki Kamili powinny być obowiązkowymi lekturami w każdej szkole średniej... Uczymy się tylu niepotrzebnych żeczy a nie nauczają Nas jak być szczęśliwym i jak zbudować wartościowe życie w zgodzie z własnym sumieniem.
Ta książka dała mi więcej niż miesiące psychoterapii. Uświadomiłam sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko co sobie wymarzę jest w zasięgu moich...

Pozycja którą trzeba przeczytać. Z pewnością nie będzie to czas stracony, gdyż autorka to marka sama w sobie. Dzięki przedstawionym ćwiczeniom (nie są one innowacyjne dla osób które są zaznajomione z tematem samorozwoju a jedynie poddane niewielkim modyfikacją - autora sama o tym wspomina) każdy jest w stanie budować swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

Polecam.

• 2018
  • Rozwój osobisty
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • Rozwój
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale