Pełnia życia. Jak odkryłam i pokochałam moją duszę

Agnieszka Maciąg Wydawnictwo: Otwarte biografia, autobiografia, pamiętnik
Otwarte
literatura polska
biografia, autobiografia, pamiętnik
literatura polska

Cudowna książka, którą śmiało mogę określić świadectwem przemiany jaka zaszła w autorce i jej drogi do szczęśliwego, spełnionego życia. Mnóstwo wskazówek i pomysłów. Przepiękne wydanie z cudownymi zdjęciami. Polecam!

Biblia dla kobiet. Każdy znajdzie coś dla siebie. Książka jest nie tylko pięknie wydana ale Pani Agnieszka w piękny sposób wyraża się o ludziach, Bogu i opisuje swoją drogę do życia w zgodzie ze sobą. Polecam

Uwielbiam czytać książki Pani Agnieszki Maciąg, a to kolejna pozycja niosąca spokój, ukojenie i przekonanie, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być. Nauczyć się płynąć z nurtem rzeki, być szczęśliwą, otaczać się pięknem.. wszystko w naszych rękach. Idealna pozycja na drodze samorozwoju, przepięknie wydana. "My, kobiety, musimy być silne pewne siebie. Ważne, abyśmy...

Napisana dobrze, ale treści są po prostu fenomenalne. Inspirująca. Piękna energia z niej płynie.

Lekka, ciepła i inspirująca.

Kolejna książka tej autorki dobrze wpisująca się w nurt rozwoju osobistego. Chwilami może zbyt emocjonalna, ale trudno robić z tego zarzut skoro autorka zdecydowała się podzielić z czytelnikiem własnymi bardzo intymnymi przeżyciami, aby inspirować i zachęcać do pracy nad samym sobą. Osobiście wolę " Słowa mocy " i " Miłość. Ścieżki do wolności". Są to jednak książki nowsze...

Pozycja bardzo inspirująca, będzie dobrym wstępem dla każdego, kto pragnie wprowadzić w swoje życie nieco spokoju i równowagi. Autorka na swoim przykładzie udowadnia zbawienny wpływ medytacji, ajurwedy i życia w zgodzie z rytmem natury.

Bardzo inspirująca książka, ale nie dla wszystkich. Myślę, że gdyby trafiła w moje ręce dwa lata wcześniej, nie byłabym w stanie zrozumieć jej przekazu. Od jakiegoś czasu ćwiczę jogę, interesuję się ajurweda i tak książka była dla mnie w kilku momentach bardzo inspirująca. była spójna z tym, co wniosła joga i ajurweda do mojego życia. Jednak mimo mojej otwartości niektóre...

Top w mojej biblioteczce!

"Zaczęłam uczyć się samej siebie. Zaczęłam siebie słuchać i odkrywać. I przede wszystkim – kochać. A także wreszcie naprawdę mądrze o siebie dbać. Nie jesteśmy odpowiedzialni za szczęście całego świata ani za szczęście naszego partnera. Ale za swoje – tak! Trzeba zacząć od usłyszenia swoich potrzeb. Od przytulenia i ukochania siebie. Od otoczenia siebie najczulsza uwagą....

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • 2021

Agnieszka Maciąg Pełnia życia. Jak odkryłam i pokochałam moją duszę Zobacz więcej