Kobieta Niezależna

Kamila Rowińska poradniki 301 str.
Rowińska Business Coaching
poradniki
business coaching poradnik dla kobiet

Rowińska Business Coaching
poradniki
business coaching poradnik dla kobiet

Porównaj ceny i

Muszę przyznać że zaskakująco dobra pozycja mimo mocno dla mnie zniechęcającego tytułu. Odniesiona do polskich realiów, bardzo motywująca, lepsza niż większość motywacyjnych pozycji, które przeczytałam. To czego mi brakowało, to więcej szczegółów jak autorka doszła do tego co doszła, i to że czasem zbyt odchodzi od życia zwykłych ludzi. Mimo tego, bardzo dużo przydatnych...

Każda młoda mama powinna przeczytać tą książkę. Serdecznie polecam

Obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety. Motywująca i dająca wiarę w lepsze jutro :)

Jedynym dobrym rozdziałem jest poświęcony domowemu budżetowi.

Na półkach: , , , ,

To książka o kobietach i dla kobiet. To podróż w głąb siebie i swoich pragnień - zwłaszcza zawodowych.
Bo " w życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. W życiu wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać".
Książka o budowaniu poczucia własnej wartości, o niezależności i stabilizacji finansowej. O odwadze w sięganiu po marzenia.
"Przestań...

Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety.

Latwo cie czyta, ale ciagle te same frazesy motywacyjne sa dla mnie denne

Super książka. Zostanie ze mną na zawsze :)

Mega motywująca książka. Daje dużego " kopa" do działania. Warta zakupu i przeczytania. To moja 2 ksiazka Rowinskiej i napewno kupie jej kolejne ksiazki. Mądra kobieta i expert w swoim fachu. Ufam jej i wierzę. Wiedza ogromna i sprawdzona na sobie w 100% zakonczona sukcesem. Kobieta wie o czym piszę..odniosła sukces, więc można jej słowom zaufać m polecam książkę.

Mogła by być dłuższa :)
Ale bardzo przyjemnie się ją czyta. Jedna z tych książek do której na pewno wrócę.

Dyskusje

• 2019