Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet

Ola Budzyńska Wydawnictwo: Pani Swojego Czasu poradniki
Pani Swojego Czasu
czas zarządzanie czasem organizacja planowanie cele
poradniki
czas zarządzanie czasem organizacja planowanie cele

Książka mówi o oczywistych oczywistościach, które w sumie czasem nie są takie oczywiste. Kilka porad wykorzystam na pewno.

Nic odkrywczego, ale miło się czyta. Trochę zainspirowała do zmian w Nowym Roku.

Ola pokazuje takie oczywistości, o których człowiek z reguły nie pamięta - niby to się wie, ale w tym całym natłoku to nam umyka. Pokazała mi co robię nie tak i co mogę zmienić. Przede wszystkim muszę zapanować nad samodyscypliną.

Książka jest nie tylko o tym, jak planować i realizować cele, ale przede wszystkim zmienia sposób podejścia do siebie i innych, łamie stereotypy, przedstawia ciekawe rozwiązania.

Bo czy można najpierw odpoczywać, a potem pracować? Bo czy wszystko jest ważne? Bo czy trzeba się nagradzać? Bo czy tylko ambitne cele motywują do działania i nadają sens naszemu życia?

Sięgnij...

To chyba najlepsza książka dotycząca zarządzania czasem jaką przeczytałam i w ogóle jest najlepsza i tyle! Co najważniejsze książka napisana jest przez kobietę dla kobiet chociaż facetom też nie zaszkodzi przeczytać. Już nie wspomnę o tym, że sama autorka jest zaje*ista, bo jest po prostu normalna, jest wiarygodna przede wszystkim dlatego, że potrafi się przyznać do swojej...

Książka obowiązkowa na drodze do zarządzania sobą, to co dla jednych jest oczywiste dla innych potrafi być wielkim odkryciem. Bardzo polecam zwłaszcza młodym kobietom, dzięki tej książce możecie ustrzec się wielu błędów na drodze zarządzania sobą w czasie

Książka jest pełna konkretów, jak to mówi Budzyńska: "samo mięcho!". Porusza praktycznie każdy aspekt zarządzania czasem, zaczynając od tych najważniejszych, czyli poukładaniem sobie wszystkiego w głowie, a na końcu przedstawia pomocne narzędzia. Na pewno będę do niej wracać

Od kilku lat obserwuję Olę Budzyńską i jej markę w mediach społecznościowych, więc znam podejście autorki do zarządzania sobą w czasie. Ta książka to świetna pigułka i obowiązkowa pozycja każdego fana Pani Swojego Czasu ;) Autorka obala sporo mitów, nie ma tu górnolotnych haseł motywacyjnych i korporacyjnej gadki. Jest konkret - i za to Budzyńską lubię!

Zacznę od tego, że niezmiernie przeszkadza mi skala ocen na Lubimy Czytać, gdzie 10 to arcydzieło. Kieruję się swoimi własnymi wytycznymi. Nie uważam, żeby książka była literackim arcydziełem, ale w kwestii zarządzania sobą w czasie dała mi wszystko czego oczekiwałam, a nawet więcej. Olę Budzyńską znam z jej bloga, w którym dawno temu zaczęła pisać na temat organizacji...

Książka pomogła mi ogarnąć planowanie i realizację zadań

Dyskusje

• 2019