Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet

Okładka książki Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet
Ola Budzyńska Wydawnictwo: Pani Swojego Czasu poradniki
poradniki
Pani Swojego Czasu
2017-04-06
2017-04-06
czas zarządzanie czasem organizacja planowanie cele

Jak zostać Panią Swojego Czasu – zarządzanie czasem dla kobiet jest napisana w prosty i luźny sposób. Czytając ją ma się wrażenie, że mówi do nas koleżanka, niż trenerka. Dla tych co znają Olę Budzyńską, wiedzą o czym mówię. Nie boi się przekląć, powiedzieć coś zabawnego i czasami metaforycznie pacnąć nas w łeb. Bardzo fajną rzeczą jest również to, że nie daje nam od razu...

Sama nie wiem czego się spodziewałam, wiele rzeczy które wiedziałam już od dawna, nic odkrywczego, mimo tego dobrze było się utwierdzić w tym, że moje zwyczaje w planowaniu są skuteczne.

Ta książka nie odkryje przed Tobą Ameryki w zarządzaniu czasem, ale i nie taki jest jej cel. Bardziej chodzi o to by uświadomić sobie niektóre kwestie, obalić mity na temat zarządzania sobą w czasie, pokazać narzędzia i podpowiedzieć.

Jeśli masz problem z organizacją czasu, to jest książka dla Ciebie. Może Ola pisze o oczywistych rzeczach, ale pokazuje jak je stopniowo wdrożyć.

Książka mówi o oczywistych oczywistościach, które w sumie czasem nie są takie oczywiste. Kilka porad wykorzystam na pewno.

Nic odkrywczego, ale miło się czyta. Trochę zainspirowała do zmian w Nowym Roku.

Ola pokazuje takie oczywistości, o których człowiek z reguły nie pamięta - niby to się wie, ale w tym całym natłoku to nam umyka. Pokazała mi co robię nie tak i co mogę zmienić. Przede wszystkim muszę zapanować nad samodyscypliną.

Książka jest nie tylko o tym, jak planować i realizować cele, ale przede wszystkim zmienia sposób podejścia do siebie i innych, łamie stereotypy, przedstawia ciekawe rozwiązania.

Bo czy można najpierw odpoczywać, a potem pracować? Bo czy wszystko jest ważne? Bo czy trzeba się nagradzać? Bo czy tylko ambitne cele motywują do działania i nadają sens naszemu życia?

Sięgnij...

To chyba najlepsza książka dotycząca zarządzania czasem jaką przeczytałam i w ogóle jest najlepsza i tyle! Co najważniejsze książka napisana jest przez kobietę dla kobiet chociaż facetom też nie zaszkodzi przeczytać. Już nie wspomnę o tym, że sama autorka jest zaje*ista, bo jest po prostu normalna, jest wiarygodna przede wszystkim dlatego, że potrafi się przyznać do swojej...

Książka obowiązkowa na drodze do zarządzania sobą, to co dla jednych jest oczywiste dla innych potrafi być wielkim odkryciem. Bardzo polecam zwłaszcza młodym kobietom, dzięki tej książce możecie ustrzec się wielu błędów na drodze zarządzania sobą w czasie

Dodaj cytat z książki Jak zostać panią swojego czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet