Pan Lodowego Ogrodu - tom II

Jarosław Grzędowicz Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Pan Lodowego Ogrodu (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
2012-05-11
2007-11-16
Data 1. wydania:
2008-01-09
Fabryka Słów
fantastyka polska powieść polska Dominik Broniek
Pan Lodowego Ogrodu (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2012-05-11
fantastyka polska powieść polska Dominik Broniek

Trochę ciężko czytało się fragmenty pisane z perspektywy drzewa. To był moment, w którym tęskniłam za Filarem, chociaż w pierwszym tomie to on był z tych, co przynudzali. ;)

Ciekawa kontynuacja pierwszej cześci, choć z nieznanego mi powodu strasznie wolno szło mi czytanie- a przecież to klasyka klasyki. Na szczęście Cyfral złagodził to cierpienie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zakochałem się w tej książce oraz w jej 3 tomach - dokładnie trafiają w moje gusta. Rewelacyjne ujęcie różnych światów. Polecam

Świetna kontynuacja cyklu, który - mimo, że to dopiero drugi tom - zapowiada się naprawdę ciekawie.

Czytając tę książkę ma się wrażenie, że Grzędowicz trochę "dorósł", nie jest tak surowa, jak część pierwsza, jednak rozwlekłe opisy bynajmniej nie wpływają na całościowy odbiór tej powieści. Lubię akcję, a w tej książce dzieje się dużo, na obu płaszczyznach, którymi jest...

Nie porwała tak jak ją wszyscy zachwalają. Przygody Ardżuka ciekawe i wciągające, co do Vuko, szału nie ma, więcej jest opisów niż samej akcji, ostatnie rozdziały mogą Was dopiero naprawdę zainteresować.

Po przeczytaniu drugiego tomu mam mieszane uczucia. Bardzo często miałem tak, że niezbyt z wielką ochotą zasiadałem do czytania książki, ale kiedy już czytałem to "jakoś" to szło i nie żałowałem czasu spędzonego z książką. Tak jak w pierwszej części jak i w tej pojawiają się chaotyczne niezbyt zrozumiałe dla mnie sceny potyczek(walk) bohaterów oraz język książki co...

Genialnie napisana, czytam jednym tchem. Nawet jeżeli Grzędowicz maluje mi pod powiekami przeraźliwy, surrealistyczny obraz prosto z płucien Boscha. Uwielbiam.

Genialne!

Druga część tomu i powolne odkrywanie tajemnoc tego ciekawego świata.

Pierwsza część tej opowieści zdecydowanie nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Dlatego z nutką sceptycyzmu zabrałam się za kolejny tom, licząc się z tym że znowu nie tylko nie będę się dobrze bawić, ale niekiedy się wynudzę. Za bardzo byłam jednak ciekawa fenomenu tej sławnej i nagradzanej serii fantasy żeby sobie ot tak ją odpuścić. Ponadto interesowało mnie rozwinięcie...

Dyskusje

16 210