Karolina 
22 lat, kobieta, Kraków, status: Czytelniczka, dodała: 14 cytatów, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Teraz czytam
  • Gra
    Gra
    Autor:
    Henrik HP Pettersson to 30-letni kombinator i próżniak, którego życiowe ambicje mogą być śmiało podsumowane jednym zdaniem: być numerem jeden. Jest zadufany w sobie, beznadziejnie impulsywny, a przy t...
    czytelników: 2108 | opinie: 184 | ocena: 6,6 (1026 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-01 13:41:49
Ma nowego znajomego: Kasia
 
2018-09-01 12:38:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Na samym początku mnie nie zachwyciła, nie lubię odkładać nieprzeczytanych do końca książek, więc brnęłam dalej. Z czasem, z każdym kolejnym rozdziałem wciągałam się coraz bardziej. Chciałam wiedzieć, co będzie z Yasmin i Gabrielem, będą razem, czy nie będą. Myślałam sobie, że to przecież szczeniacka miłość. Zastanawiałam się, jak to, tacy młodzi i już takie rzeczy?! A kolejna myśl to : jakbym... Na samym początku mnie nie zachwyciła, nie lubię odkładać nieprzeczytanych do końca książek, więc brnęłam dalej. Z czasem, z każdym kolejnym rozdziałem wciągałam się coraz bardziej. Chciałam wiedzieć, co będzie z Yasmin i Gabrielem, będą razem, czy nie będą. Myślałam sobie, że to przecież szczeniacka miłość. Zastanawiałam się, jak to, tacy młodzi i już takie rzeczy?! A kolejna myśl to : jakbym ja nie była młoda ;) W skrócie, przyjemnie się czytało, tak w sam raz na kilka wieczorów :)

pokaż więcej

 
2018-09-01 12:22:38
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Cykl: Henrik Pettersson (tom 1)
 
2018-08-19 07:39:35
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Na samym początku ciężko było mi się do niej przekonać.. O ile książki z zagadnieniami z medycyny chłonę jak gąbka to prawniczy żargon do mnie nie przemawiał. Jednak z czasem zagłębiłam się w historie młodego prawnika (według mojej wyobraźni bardzo przystojnego ;) ) Z każdym kolejnym rozdziałem wciągałam się coraz bardziej, a jak odłożyłam książkę, myślami wciąż tam byłam, na Kajmanach, w... Na samym początku ciężko było mi się do niej przekonać.. O ile książki z zagadnieniami z medycyny chłonę jak gąbka to prawniczy żargon do mnie nie przemawiał. Jednak z czasem zagłębiłam się w historie młodego prawnika (według mojej wyobraźni bardzo przystojnego ;) ) Z każdym kolejnym rozdziałem wciągałam się coraz bardziej, a jak odłożyłam książkę, myślami wciąż tam byłam, na Kajmanach, w kancelarii adwokackiej.. Ciekawa lektura, warto zajrzeć :)
Myślę, że jeszcze sięgnę po inne książki tego autora :)

pokaż więcej

 
2018-08-12 07:47:10
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Seria: Twarda Seria
 
2018-08-12 07:45:34
Wypowiedziała się w dyskusji: QUIZ - Co czyta Twój idealny partner?

Oczywiście, że KRYMINAŁ/THRILLER, nie mogłoby być inaczej <3

Twój idealny partner z pewnością wie, kim był Sherlock Holmes i z pamięci wyrecytuje wszystkie książki Agathy Christie. Razem stworzycie duet z piekła rodem, który nie będzie się lękał spacerów ciemnymi uliczkami i z pewnością zdobędziecie zniżkę stałego klienta w każdym escape roomie w Waszym mieście. Waszym przepisem na udany...
Oczywiście, że KRYMINAŁ/THRILLER, nie mogłoby być inaczej <3

Twój idealny partner z pewnością wie, kim był Sherlock Holmes i z pamięci wyrecytuje wszystkie książki Agathy Christie. Razem stworzycie duet z piekła rodem, który nie będzie się lękał spacerów ciemnymi uliczkami i z pewnością zdobędziecie zniżkę stałego klienta w każdym escape roomie w Waszym mieście. Waszym przepisem na udany związek będzie ciągle otaczająca Was tajemnica. Stworzycie detektywistyczny duet, który odkryje każdy sekret. Wasi znajomi z pewnością mają się czego bać.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-08-11 07:53:10
Wypowiedziała się w dyskusji: Czytamy w weekend

Jestem w trakcie Firma Firma :)

więcej...
 
2018-08-06 14:39:51
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-08-06 13:01:48
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-08-06 13:01:02
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-08-06 12:56:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Harry Hole (tom 7) | Seria: Kryminały z Klasą

Cóż może napisać fanka Jo Nesbo? Po prostu kocham te zwroty akcji, kiedy już nam się wydaje, że sprawa dobiegła końca, mamy sprawcę, możemy czuć się bezpieczni, a tu jednak nie! To jeszcze nie koniec, akcja trwa dalej, napięcie wzrasta.. Kocham to uczucie .. Jedynie ten smutek po przeczytaniu ostatniego zdania, chcę więcej i więcej, więc lecę po kolejną część :) Uważaj, żebyś Ty też nie... Cóż może napisać fanka Jo Nesbo? Po prostu kocham te zwroty akcji, kiedy już nam się wydaje, że sprawa dobiegła końca, mamy sprawcę, możemy czuć się bezpieczni, a tu jednak nie! To jeszcze nie koniec, akcja trwa dalej, napięcie wzrasta.. Kocham to uczucie .. Jedynie ten smutek po przeczytaniu ostatniego zdania, chcę więcej i więcej, więc lecę po kolejną część :) Uważaj, żebyś Ty też nie wpadł/a, bo gwarantuje ci, że w tym samym dniu będziesz chciał/a zamówić kolejny tom .. :)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
211 31 103
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (1)

Ulubieni autorzy (5)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (34)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd