Allegro - kampania grudzień kat. romans

Spadek

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
giovanna

WYDANIE POPRAWIONE Zdrada małżeńska to banał… o ile przydarza się innym. Kiedy Natalia odkrywa zdradę męża, najpierw próbuje uratować związek, szybko jednak dochodzi do wniosku, że nie warto. Z dnia na dzień podejmuje decyzję o przeprowadzce na wieś. W domu odziedziczonym po dziadkach, wśród życzliwych ludzi, pragnie odzyskać wewnętrzną równowagę. Na początku rzeczywiście jest miło, ale...

WYDANIE POPRAWIONE

Zdrada małżeńska to banał… o ile przydarza się innym.
Kiedy Natalia odkrywa zdradę męża, najpierw próbuje uratować związek, szybko jednak dochodzi do wniosku, że nie warto. Z dnia na dzień podejmuje decyzję o przeprowadzce na wieś. W domu odziedziczonym po dziadkach, wśród życzliwych ludzi, pragnie odzyskać wewnętrzną równowagę. Na początku rzeczywiście jest miło, ale atmosfera wokół niej gęstnieje z dnia na dzień. Przebite opony można potraktować tylko jako ostrzeżenie, ale kolejne wydarzenia to już jawna groźba. Komuś tak bardzo zależy, by Natalia wróciła do miasta, że posunął się nawet do morderstwa.
Na jaw wychodzi coraz więcej rodzinnych sekretów, nie zawsze przyjemnych. Wydaje się, że Natalia oprócz domu dostała w spadku pokaźną listę kłopotów i trudnych spraw do załatwienia, ale też szansę, by wreszcie uporać się z przeszłością.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,4222,spadek.html

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Nina | 2017-12-24
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2017
Przeczytana: 24 grudnia 2017

Hmmmm..... sama nie wiem... waham się między oceną przeciętną a dobrą. Intryga nawet niezła, czyta się lekko, w sam raz między pieczeniem ciast a robieniem sałatek i smażeniem ryb. Ale... ten język, czasem taki infantylny. Moja siostra za głowę by się złapała widząc tak oczywiste błędy redakcyjne. Korekta siadła tu maksymalnie. Daję ocenę dobrą tylko i wyłącznie za wątek kryminalny, który mnie nawet zaintrygował.

Biblioteczka Rudej | 2017-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2017

Jakoś tak się utarło,że codziennie przeglądam nowości na Legimi, do którego mam dostęp dzięki bibliotece ( ufff, bo inaczej ogłosiłabym bankructwo) .I tak któregoś dnia rzuciła mi się w oczy okładka ze starymi drzwiami,a wiadomo,że jak drzwi to zaproszenie do nowego świat,a że nazwisko autorki nic kompletnie mi nie mówiło...cóż spróbuję, najwyżej odłożę po paru stronach.
Więcej na blogu http://rudabiblioteczka.blogspot.com/2017/12/beata-dmowska-spadek.html?m=1

giovanna | 2017-11-05
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2017

Dobry kryminał, szkoda tylko, że korekta trochę słaba.

Raphael666 | 2017-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2017

Bardzo zgrabne połączenie gatunków. Można znaleźć elementy kryminału, thrillera, powieści obyczajowej i przy tym nieźle się pośmiać. Wszystko jest jednocześnie niezwykle umiejętnie napisane. Autorka nie stroni od szczegółów przez co tę pozycję bardzo dobrze mi się czytało. A i niektórzy bohaterowie są mega :D

_MK_ | 2017-11-15
Przeczytana: 14 listopada 2017

Bardzo wciągająca książka w dobrym stylu. Przeczytałam ją w 3 wieczory. Autorka "bawi się" różnymi gatunkami, jednak to kryminalny wątek trzyma w napięciu, a chęć jego rozwikłania "zmusza" do dalszego czytania. Pozycja godna polecenia. Osobiście mam cichą nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi :D

abbigail | 2017-11-04

Książka pozytywnie zaskakuje. Jest lekka, wątek zagadki do rozwiązania utrzymuje w napięciu do końca.W kilku miejscach pozwala się szczerze pośmiać. I to na głos. To zdecydowanie książka, którą się połyka.

Wiesława | 2018-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2018

książka dobra, pomysł ok, trochę przeszkadzały mi błędy (chyba korekta zawiodła). Ale ogólnie polecam.

Begalo | 2018-01-09

Bardzo intrygujący i wciągający wątek kryminalny. Książka godna polecenia

Oiterror | 2018-11-15

Świetna książka ! Trzyma w napięciu do samego końca , bardzo mi się podoba serdecznie polecam ! :)

syjed | 2018-03-15
Przeczytana: 15 marca 2018