Wszystkie nasze obietnice

Wydawnictwo: Otwarte
All Your Perfects
karollllllla

Idealna miłość. Nieidealni ludzie. Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu. Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się...

Idealna miłość.

Nieidealni ludzie.

Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się nieosiągalne. Oddalający się od siebie Quinn i Graham zaczynają wątpić w sens swojego związku.

Przyszłość ich małżeństwa kryje się jednak w śladach z przeszłości zamkniętych w szkatułce – pod sekretami, błędami i niedopowiedzeniami...

Historia Quinn i Grahama rozpoczyna się w momencie, gdy oboje rozstają się ze swoimi partnerami. Czy taki los spotka również ich związek?

Colleen Hoover z dobrze znaną czytelniczkom szczerością i wnikliwością opisuje parę pogrążoną w kryzysie. I szuka odpowiedzi na pytanie: czy albo kiedy przestać walczyć o ocalenie małżeństwa, które przecież miało trwać wiecznie?

źródło opisu: otwarte

źródło okładki: otwarte

mclena | 2018-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2018

"When you meet someone who is good for you, they won't fill you with insecurities by focusing on your flaws. They'll fill you with inspiration, because they'll focus on all the best parts of you."

Colleen Hoover - jak zwykle niezawodna. Cudowna powieść, która dała radę poruszyć moje ostatnio nieczułe serce i upusciłam kilka łez w imię niezwykłej miłości Queen i Graham.

"If you only shine light on your flaws, all your perfects will dim."

Od początku widać gdzie tkwi problem, że brak komunikacji krzywdzi tych dwojga, ale Hoover ponownie wyciąga z tak powielanego schematu coś więcej i zostawia czytelnika z totalnym zawrotem głowy od ogromu uczuć.

Naprzemienność rozdziałów z przeszłością i teraźniejszością była frustrujaca, ale genialnie dozowała napięcie, gdzie można było doświadczyć zarówno pełnych radości początków związku głównych bohaterów jak i przesiaknietych żalem i pozbawionych nadziei dni obecnie przez nich przeżywanych.

Z racji, że jest to powieść opisująca zmagania...

sk8er123 | 2018-09-08
Przeczytana: 08 września 2018

W 2015 roku swoją premierę miał film pt. "Pokój". Potrzebowałam dwóch lat, aby w końcu zebrać się w sobie i poznać historię Jacka i jego mamy. To były jedne z najintensywniejszych dwóch godzin w moim życiu, które zaowocowały oceną 10/10 oraz obietnicą, że już nigdy więcej nie obejrzę tego filmu. Dlaczego teraz o tym piszę? Ponieważ i tak jest z tą powieścią.
Losy Grahama i Quinn zwyczajnie ranią duszę. To jest najsmutniejsza historia, jaką pani Hoover do tej pory wydała oraz całkowicie wyróżniająca się na tle jej pozostałych. Nie mam tu na myśli jedynie tematu (choć temat zagubionego małżeństwa jest czymś nowym u Colleen), ale przede wszystkim sam sposób prowadzenia historii. To nie jest książka wbijająca w fotel poprzez swoje zwroty akcji, a nasze serca nie zostaną podbite przez przezabawne postaci drugoplanowe. Ta powieść wbija w fotel autentycznością, a nasze serca zdobędą główni bohaterowie w swoich najgorszych dniach życia. Ta historia to tak naprawdę inspirująca relacja dwóch...

ebookoholic | 2018-03-05

ZŁAMAŁA MI SERCE