Pan i głupiec

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Cykl: Księga Słów (tom 3)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Master and Fool
fantasy, Księga słów
vea

Finałowy tom cyklu "Księga słów". Nadeszła godzina wojny i proroctwa, namiętności i zdrady, miłości i udręki. Dobro i zło spotykają się w zażartym boju i w starciu rozszalałej magii. W twierdzy Bren obłąkany król Kylock i czarodziej Barsalis sprawują rządy terroru nad spustoszonymi królestwami, rycerz Tawl i piekarczyk Jack spotykają się zaś, by razem podjąć próbę ocalenia owdowiałej Melliandry i jej nienarodzonego dziecka.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl/pan-i-glupiec.html

jagienkaa | 2016-09-30

Porządna trylogia fantasy. Niczego nie brakuje - głupiec/prostaczek znajdzie swe przeznaczenie; czarodzieje są; wojny między dobrymi i złymi są; postaci kobiece tradycyjnie marginalnie, ale za to motywująco; pomysł i akcja fajnie poprowadzona.

Marcin | 2012-07-23

Lekka lektura na odpoczynek np. w wakacje lub po ciężkiej sesji.

Aliath | 2016-11-06
zieloniutki | 2016-09-05