Anioły w blasku

Tłumaczenie: Michał Wroczyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Angels in the light
Dorota_1988

Czy istnieje życie po życiu? Rok temu życie Abby Malone rozsypało się na tysiące drobnych kawałków. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zmarł nagle jej trzyletni synek, a w miesiąc później porzucił ją ukochany mężczyzna. Abby długo próbowała odzyskać równowagę. I gdy wydawało się, że najgorsze ma już za sobą, okrutny los postanowił z niej zadrwić. Kto i dlaczego za wszelką cenę chciał...

Czy istnieje życie po życiu?

Kto i dlaczego za wszelką cenę chciał sprawić, by powróciły bolesne wspomnienia? Czy jest gdzieś świat, którego istnienia nie można racjonalnie wytłumaczyć? Czy miłość zwycięży śmierć?

izomorfia3 | 2015-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2015