Wspomnienia

Memories of You
romans
literatura piękna
lumbarda

Camilla Pritchard nie widziała Jona Campbella przez niemal dwadzieścia lat. I oto pewnej jesieni pojawił się niespodziewanie na jej zajęciach z literatury - jako student! Jego obecność sprawiła, że wspomnienia najgorszego okresu w jej życiu ponownie nabrały realnych kształtów; sprawiła też, że pod znakiem zapytania stanęło wszystko, co z takim trudem osiągnęła. Co on tutaj robi? Przecież...

Co on tutaj robi? Przecież zamożny właściciel dużego rancza i ojciec czwórki wspaniałych dzieci na pewno mógłby znaleźć sobie bardziej porywające zajęcie niż studia! I dlaczego udaje, że jej nie zna?

Ona poznałaby go wszędzie. Przez te wszystkie lata wielokrotnie widywała jego twarz w snach, a także koszmarach...

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

wiech | 2015-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2015

No to sobie wybrałam romans na poprawienie nastroju :)
Nie był lekki, łatwy i przyjemny.
Był bardzo wzruszający.
Czytałam ze ściśniętym gardłem.

Evicca | 2013-12-23

Nie przepadam za Harlequinami i niewiele ich w życiu przeczytałam. Trafiłam jednak na trzy, które głęboko zapadły mi w pamięć. "Wspomnienia" to właśnie jeden z tych trzech tytułów. Mimo swej przewidywalności bardzo mnie wzruszył i polecam go wszystkim kobietkom, które lubią czasem przy książce uronić łezkę lub dwie.