Grzechy Anioła

Cykl: Tożsamość anioła (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
9788310120687
Patrycja

Ostatni tom trylogii o walce sił dobra i zła oraz… niebezpiecznych pokusach. Toczy się zażarta batalia o ludzkie dusze. Sojusznicy Samaela coraz bardziej rosną w siłę i szala zwycięstwa zaczyna przechylać się na ich stronę. Czy armia aniołów ma jakiekolwiek szanse ocalić świat przed ostatecznym pogrążeniem w chaosie? Czy pośród całego tego szaleństwa Andrea i Kaspar dostaną szansę, by znowu...

Ostatni tom trylogii o walce sił dobra i zła oraz… niebezpiecznych pokusach.

Czy pośród całego tego szaleństwa Andrea i Kaspar dostaną szansę, by znowu być razem? Czy łączące ich uczucie zdoła pokonać wszystkie przeszkody?

Odpowiedzi poznasz, gdy przeczytasz „Grzechy anioła”.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2012

źródło okładki: http://www.nk.com.pl/

Izzy | 2019-01-11

Genialne zwieńczenie trylogii :) polecam !

Kasia1101998 | 2018-07-08

Przecież od zawsze wiadomo, że zło jest tylko w jednym miejscu.
Akcja toczy się tylko w jednym mieście, a co najlepsze tam są wszyscy najważniejsi ANIOŁOWIE. No bo każdy wie, że zło jest tylko w jednym miejscu i Anioły nie muszą pomagać innym.
Autorka trochę zapomniała, że są inne miejsca na świecie i, że tam też jest zło.
Mi osobiście przez to, że autorka skupiła wszystko w jednym miejscu, popsuło calutką fabułę. Są inne miejsca a nie tylko jedno miasteczko w Ameryce, są też inne kraje i milion innych miast. Wiadomo, że zło nie jest tylko w jednym miejscu ale jest wszędzie.
Książka nie zachwyca, główna bohaterka też nie, fabuła nie dopracowana, nie polecam. Ja osobiście się zawiodłam.

| 2018-04-08

Opinia dotyczy całej serii:

Tożsamość anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 1)

Bezsenność anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 2)

Grzechy Anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 3)

Książka opowiada bardzo ciekawą, pełną oddania, dobroci historię studentki która jest dobra z natury jednak, okazuje się, że jej osobowość nie wynika z jej indywidualnych wyborów.

WSZYSTKO BYŁO zaplanowane już dawno temu tam na górze przez samego BOGA.

Łatwo jest uwierzyć w rzeczy realne które można dotknąć - o czym świetnie wiedzą wysłannicy szatana którzy tym sposobem zbierają więcej poddanych ale trudniejsze jest uwierzenie w rzeczy które nie są namacalne a nazywa się: CUDA, DOBRO, UPRZEJMOŚĆ, MIŁOŚĆ, RODZINA, PRZYJACIELE, UCZUCIA, EMPATIA, POMOC.

Naszą Anielice czeka wiele:

- Przygód
- Wyzwań
- Nauczenia się funkcjonowania "Po nowemu"
- Wykonaniu misji której zlecił jej sam BÓG

Ale czy tak na prawdę oddanie Bogu zwalnia serce z możliwości pokochania i obdarzenia kogoś miłością ?

Czy Anioł...

| 2017-12-28
Przeczytana: 2017 rok

Podsumowując całą serie:
1) Tożsamość Anioła
2) Bezsenność Anioła
3) Grzechy Anioła

SUUUPER.

Niby wydaje Ci się, że już wszystko wiesz dalej będzie jak mówią a tu nagle zmiana sytuacji.
Kolejna książka pokazująca wartości które niestety są zapominane: ➡Prawdziwa przyjaźń, ❤Miłość która jest w stanie przetrwać wiele.

Podczas czytania czułem się jak bym na prawdę oglądał wszystko z boku.
#UwielbiamTo

Po przeczytaniu całej serii za pewne też zaczniesz się zastanawiać: A może faktycznie na górze ktoś tam jest i wszystko obserwuje.

martulcia | 2017-09-20
Przeczytana: wrzesień 2017

Tom trzeci również mnie nie zawiódł, jest znakomitym podsumowaniem całej trylogii. Dużo akcji, dużo dobrego humoru i dużo aniołów,czego chcieć więcej :-) No i warto wspomnieć,że w tomie 1 i 2 był problem z "tym drugim"...no cóż, w tomie 3 mamy problem z "tym trzecim" ;-) Jak widać uczucia głównej bohaterki nie śpią i regularnie są wystawiane na próbę, a kto okaże się tym jedynym? dowiecie się,jak przeczytacie!

Joanna | 2017-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2017

Najlepsza, najbardziej nieprzewidywalna (poza uczuciem Gabriela) i najlepiej się czytająca książka z całej trylogii. Gorąco polecam! Jako jedyną z trylogii dodaję do Ulubionych ;)

invisible_bookreader | 2016-04-15
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, E-book, 2016
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Książka bardzo ujmująca że znakomitym zakończeniem. Choć sama myślałam, że zakończy się inaczej.
Napięcie towarzyszy czytelnikowi co chwila i nie ma wytchnienia dopóki nie dowie się jak to się zakończy.

Choć szkoda, że to już koniec trudno będzie zapomnieć o grzechach i rozterkach anioła...

Oliwia Radlak | 2015-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Wiem, że to jest trylogia, ale może 4 część? :)

Rolaka | 2015-12-04

Nie wiem czemu, ale aniołów nie lubię. Sama historia nie była zła, jednak moja niechęć do aniołów nie pozwoliła mi korzystać ze wszystkich przyjemności, jakie oferowała ta książka :(

Kitmia | 2015-10-26
Przeczytana: 26 października 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Po prostu nie wierzę. Książka była dobra, ale jest coś, czego tutaj nie rozumiem. A mianowicie ktoś. GABRIEL. Po co on tam? Postać urzekająca, ale "tragizm" na końcu zbędny. 'Połączyliśmy nasze dłonie w geście pożegnania'. NIE ZGADZAM SIĘ. DLACZEGO ONI NIE MOGĄ BYĆ RAZEM?! Po co kolejna postać, nieszczęśliwie zakochana, którego epicentrum jest Andrea? Ja dałabym inne zakończenie. Sprawy z chaosem? Niewyjaśnione, bo przecież lepiej opisać jakiś miłosny trójkąt, a nie przepraszam czworokąt. Zakończenie kompletnie niezadowalające. "Wystarczy się przyjrzeć". Uważam, że autorka nie miała po prostu pomysłu na koniec, więc dała taki 'owinięty tajemnicą'. Nie przyjmuję tego. Jeszcze ten cały Kaspar.. Taki zachłanny, zazdrosny, niekiedy bojący się swojej ukochanej. Nie mógł zapomnieć o Andrei i znaleźć sobie jakiejś fajnej dziewczyny podczas swoich 'wakacji'? Nie, bo przecież jego niekończąca się miłość i walka z wewnętrznym demonem będzie lepsza. Co do Gabriela.. Taki wstydliwy, a jednak...