Bezsenność anioła

Cykl: Tożsamość anioła (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
9788310120359
anioły, miłość, intryga, tajemnica
Patrycja

Jeśli pewnego dnia okaże się, że jesteś aniołem i twoja obecność na ziemi to nie przypadek... Czy w to uwierzysz? Azathra powraca na ziemię w nowym wcieleniu. Już nie jest zakompleksioną dziewczyną, lecz piękną i pewną siebie kobietą. I ma bardzo poważne zadanie do wykonania. Zadanie, które spędza jej sen z powiek... Z zastępem aniołów u boku musi stanąć do walki z przeciwnikiem, który już...

Azathra powraca na ziemię w nowym wcieleniu. Już nie jest zakompleksioną dziewczyną, lecz piękną i pewną siebie kobietą. I ma bardzo poważne zadanie do wykonania. Zadanie, które spędza jej sen z powiek... Z zastępem aniołów u boku musi stanąć do walki z przeciwnikiem, który już raz próbował ją zgładzić... Jednak wycieńczona bezsennością może być łatwym celem dla Upadłych...

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2011

źródło okładki: http://www.nk.com.pl/

Izzy | 2019-01-11

Świetna po prostu !

Kasia1101998 | 2018-07-06

Mimo po przeczytaniu dwóch części nadal czegoś brakuję.
Tutaj na pewno nie wiem o co chodzi, mimo iż ją przeczytałam , to od początku nie wiem o co chodzi i co za przeczucie miała Azathra a już sama końcówka pozostawia wiele niejasności.
Może to wstęp do ostatniej części a może po prostu ja już jestem za stara na takie książki.
Jednak jest troszkę lepsza od pierwszej części i główna bohaterka nie jest już taka naiwna, to znaczy się jest naiwna ale już trochę mniej.
po przeczytaniu ostatniej części określę czy warto było sięgać to tą trylogię.

| 2018-04-08

Opinia dotyczy całej serii:

Tożsamość anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 1)

Bezsenność anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 2)

Grzechy Anioła
Cykl: Tożsamość anioła (tom 3)

Książka opowiada bardzo ciekawą, pełną oddania, dobroci historię studentki która jest dobra z natury jednak, okazuje się, że jej osobowość nie wynika z jej indywidualnych wyborów.

WSZYSTKO BYŁO zaplanowane już dawno temu tam na górze przez samego BOGA.

Łatwo jest uwierzyć w rzeczy realne które można dotknąć - o czym świetnie wiedzą wysłannicy szatana którzy tym sposobem zbierają więcej poddanych ale trudniejsze jest uwierzenie w rzeczy które nie są namacalne a nazywa się: CUDA, DOBRO, UPRZEJMOŚĆ, MIŁOŚĆ, RODZINA, PRZYJACIELE, UCZUCIA, EMPATIA, POMOC.

Naszą Anielice czeka wiele:

- Przygód
- Wyzwań
- Nauczenia się funkcjonowania "Po nowemu"
- Wykonaniu misji której zlecił jej sam BÓG

Ale czy tak na prawdę oddanie Bogu zwalnia serce z możliwości pokochania i obdarzenia kogoś miłością ?

Czy Anioł...

| 2017-12-28
Przeczytana: 2017 rok

Podsumowując całą serie:
1) Tożsamość Anioła
2) Bezsenność Anioła
3) Grzechy Anioła

SUUUPER.

Niby wydaje Ci się, że już wszystko wiesz dalej będzie jak mówią a tu nagle zmiana sytuacji.
Kolejna książka pokazująca wartości które niestety są zapominane: ➡Prawdziwa przyjaźń, ❤Miłość która jest w stanie przetrwać wiele.

Podczas czytania czułem się jak bym na prawdę oglądał wszystko z boku.
#UwielbiamTo

Po przeczytaniu całej serii za pewne też zaczniesz się zastanawiać: A może faktycznie na górze ktoś tam jest i wszystko obserwuje.

martulcia | 2017-09-20
Przeczytana: wrzesień 2017

Tom drugi ukazał bardzo ciekawą historię odrodzonej w nowych ciele bohaterki, która w pełni świadoma swojej pozycji i roli,którą pełni, dąży do zrealizowania boskiego zadania. Znacznie lepsza forma pisarska od poprzedniej części. Poznajemy dużo nowych postaci, które znakomicie urozmaicają fabułę i w tejże części pojawia się mój mistrz drugiego planu - współlokator głównej bohaterki, który regularnie powodował u mnie uśmiech na ustach :-)

Joanna | 2017-08-01
Przeczytana: 30 lipca 2017

Książka do wybitnych, jak i pierwsza część nie należy. Mimo wszystko bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Na pewno nie nudzi i zaskakuje.

invisible_bookreader | 2016-04-15
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, E-book, 2016
Przeczytana: 15 kwietnia 2016

Widoczna jest zmiana w tej części.
Bohaterka stała się zdeterminowana, pragnaca wszystkiego co dobre, ale nie licząc się z konsekwencjami. Dodatkowy wątek wzbogacił fabułę i nadał wartościowe przesłania.
Cudowna książka, o której nie da się szybko zapomnieć. Pozostaje ona na długo w pamięci...

Emanuela | 2015-10-20
Przeczytana: 18 października 2015

To bardzo dobra książka o mojej ulubionej tematyce walki aniołów z demonami na ziemi . Jeśli ktoś poszukuję książki , która jest dość lekka i szybko ją się czyta , ale nie oczekuję wielkich zwrotów akcji jest to książka idealna dla niego . ( utrzymana na tym samym klimacie co część 1 )

MrocznaKosiarka | 2015-07-02
Przeczytana: 30 czerwca 2015

Drzewo Życia zostało zniszczone. Trzeba odnaleźć Sefiry i przywrócić harmonię. Jednak zło nadal czai się po kątach, a nawet staje się coraz bardziej potężne.
Bezsenność, największy koszmar jaki może przytrafić się pośród mroków nocy. A Narthangel nie śpi i szuka, tych, którzy nie mogą zasnąć...
Jak to jest być Wybrańcem - tym najważniejszym, no cóż najlepiej mieć przy sobie gromadkę Strażników Paktu do pomocy.
Miłość. Ale co zrobić jeśli nie jesteś istotą stworzoną do kochania?
Moim zdaniem książka jest naprawdę, naprawdę dobra i intrygująca.
Oczywiście znajdzie się kilka minusów - jak np. słabe opisy postaci i otoczenia, które są praktycznie znikome i Kaspar, który przynajmniej dla mnie stał się niemożliwie irytującą postacią. O ile wcześniej go lubiłam to teraz najchętniej strąciłabym go prosto do otchłani! Muahahahah!
Bardzo się ucieszyłam kiedy przeczytałam fragment z mitologii nordyckiej, którą się trochę interesuję.
Ogólnie naprawdę warto przeczytać tę książkę, może...

ewka88887 | 2015-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Po przeczytaniu tej książki jestem trochę zawiedziona. Pierwszy tom był o wiele lepszy od tego i trochę mnie to zanudziło.