Elita 3. Klub byłych przyjaciółek

Wydawnictwo: Amber

Pięć pięknych dziewczyn pokazuje się z brzydszej strony... Massie Block. Kiedy dowiaduje się, że Alicia usiłuje założyć własną paczkę, jest bardziej zaskoczona, niż gdyby usłyszała, że zwężane spodnie są trendy! Oczywiście, musi przypomnieć Alicii, że zadzieranie z Massie prowadzi w jedno miejsce – na Stertę Odrzutów. Claire Lyons. Nareszcie dostała się do Elity i adoruje ją Cam,...

Pięć pięknych dziewczyn pokazuje się z brzydszej strony...

Claire Lyons. Nareszcie dostała się do Elity i adoruje ją Cam, superprzystojny chłopak z Briarwood. Ale czy zdoła utrzymać się w kręgu przyjaciółek Massie?

Kristen Gregory. Nie może się zdecydować, do której z paczek należeć. Nagle jej przyjaźń staje się bardziej poszukiwana niż nowe markowe dżinsy Seven. Co wybierze?

Dylan Marvil. Może dołączy do paczki Alicii. Czy Massie zdoła ją zastąpić tandetną podróbką?

Alicia Rivera. Ma portfel wypchany kartami kredytowymi i szafę pełną ciuchów. Ale czy ma to, co trzeb mieć, żeby wystartować z własną paczką?

Elita… Jedyną rzeczą trudniejszą niż się do niej dostać, jest w niej pozostać.

Ela | 2011-08-31
Przeczytana: 01 września 2011

Książka dobra choć nie rewelacyjna.

Agata | 2010-12-19
Przeczytana: grudzień 2010

Chyba najlepsza z wszystkim trzech części.

Mela | 2012-06-01
Przeczytana: 02 kwietnia 2012