Sekrety mojego życia w Hollywood

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Cykl: Sekrety mojego życia w Hollywood (tom 1)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Secrets of My Hollywood Life

A gdyby… nastoletni chłopcy w całej Ameryce oklejali szafki twoimi zdjęciami, twoja garderoba była pełna ciuchów od najlepszych projektantów, a w brukowcach nieustannie pojawiały się spekulacje na temat tego, że przestałaś być "grzeczną dziewczynką"? Szesnastoletnia Kaitlin Burke, jedna z gwiazd najpopularniejszego serialu telewizyjnego, ugina się pod ciężarem sławy. Dlatego wpada na...

Szesnastoletnia Kaitlin Burke, jedna z gwiazd najpopularniejszego serialu telewizyjnego, ugina się pod ciężarem sławy. Dlatego wpada na niezwykle śmiały pomysł, który trzeba zachować w sekrecie. Inaczej wszystko, na co tak ciężko pracowała, stanie pod znakiem zapytania.

źródło opisu: [Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2009]

To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce i tytuł. Bardzo lubię książki o gwiazdach, ich historie, pamiętniki, biografie itp. Bo kto nie chciał jak był mały albo potem nawet być sławny? Chyba nie ma osoby, która by nie chciała, a przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Lektura tej książki zajęła mi ok 3 godziny. Świetnie się ją czyta. Mimo że jest o nastolatce to polecam ją osobom w każdym wieku. Bo nie ważne co w jakim wieku czytamy ważne żeby w ogóle przeczytać mnóstwo ciekawych książek. W tym również tą.
Z ostatnich kartek tej książki wiem, że jest też druga część tej książki pt „Sekrety mojego życia w Hollywood. Na planie”. Zamierzam to oczywiście przeczytać jak tylko znajdę w księgarni albo w bibliotece.

ZaczytanaOptymistka | 2014-04-27

Książkę znalazłam przypadkiem podczas buszowania w "Taniej książce".Opis mnie zachęcił i wcale się nie rozczarowałam,a wręcz przeciwnie-książka pozytywnie mnie zaskoczyła.Ciekawa,niespotykana,wielowątkowa fabuła,fantastyczni bohaterowie i wspaniałe opisy.
Gorąco polecam!

Ada | 2013-02-17
Przeczytana: 23 lutego 2011

Dostałam tę książkę prezencie i na początku nie mogłam się za nią zabrać, opis i opinie nie zachęcały do tego w najmniejszym stopniu. Jednak gdy postanowiłam wreszcie ja przeczytać, uznałam że książka nie jest najgorsza. Co prawda jest ona dla co najwyżej gimnazjalistek, ale jeżeli lubi się takie rzeczy to jak najbardziej polecam ;)

Krzyżak | 2012-05-05
Przeczytana: 05 maja 2012

Bardzo fajna książka, napisana z perspektywy kogoś takiego jak ja, tylko w postaci gwiazdy Hollywood :D Dziwi mnie tylko jedno - skoro Rachel była taka biedna, nie zdziwił ich sidekick z kryształkami?

SmileLokers | 2013-06-23
Przeczytana: 07 lipca 2012

Bardzo fajna książka :D W zeszłym roku kupiłam ją na koloni na kiermaszu. Przeczytałam w 2 dni i poszłam tam po 2 część. Obie są świetnie.

letsplaytennis | 2010-11-01

Spodobała mi się. Była taka... inna, inna niż te, które do tej pory czytałam. ;dd

Grungie | 2012-07-03

Tak książka irytowała mnie w pewnych momentach. Według niej noszenie ubrań z sieciówek to faux pas, a człowieka można poznać po marce butów. No cóż, być może tak jest w Hollywood, ale że ja jestem z Krakowa, to nie widzę w tym żadnego sensu.

Pominąwszy to wszystko, od początku gdy Kaitlin wpada na "genialny pomysł" przemiany w zwyczajną nastolatkę do głowy wpadło mi skojarzenie Hannah Montana. To jest zdecydowany minus. Nie wiem co było pierwsze, czy ta książka, czy ten okropny serial, jednak jedno jest kopią drugiego, czy na odwrót.

Caroline | 2010-10-29
Przeczytana: październik 2010

Całkiem przyjemnie się ją czytało...

Justa | 2012-08-25
Przeczytana: 2010 rok

Świetna, super się czytało.

wikky | 2013-06-23
Przeczytana: 01 sierpnia 2011

Ciekawa dla nastolatek :)