Monster High 2: Upiór z sąsiedztwa

Okładka książki Monster High 2: Upiór z sąsiedztwa
Lisi Harrison Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Monster High (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Monster High (tom 2)
Monster High 2: The Ghoul Next Door
Bukowy Las
2011-09-07
2011-01-01
Ewa Pater

więcej Więcej

Jest to książka którą czytałam kilka razy - lekka i przyjemna zarówno dla młodszych jak i starszych.

Nie chciałem tej książki. Nie powinienem mieć tej książki. Jednak ją posiadam, dodatkowo mam jeszcze dwie kolejne części. Wiąże się z tym zabawna historia, której nie będę przytaczał, bo kogo to obchodzi.

Są to książki skierowane do młodzieży, a raczej do jej młodszej części. Jest to typowo rzemieślnicza robota. Ogólnie mogę powiedzieć, że pod względem technicznym nie są...

Luźna lektura! Książka taka do przeczytania. Jak można sobie wyobrazić - nie jest to literatura najwyższych lotów, raczej nie jest to książka, która zapadnie Ci w pamięć i będziesz ją wspominać jeszcze długo po przeczytaniu.

Pod przykrywką młodzieżowego horroru kryje się mądra i piękna opowieść o inności, samoakceptacji, przyjaźni i miłości. Fajni bohaterowie, wzorowani na klasyce horroru (mamy tu np. córki Draculi i Frankensteina, wnuków Dr'a Jekylla i Mr'a Hyda) i mnóstwo innych popkulturowych nawiązań. Przeczytana z dużą przyjemnością. Sięgam po tom 3.

Fajna, przyjemna młodzieżówka. Czyta się bardzo szybko. Fajna tematyka. Podoba mi się, pokazanie co jest ważniejsze. Dobro ogółu, czy indywidualne cele? Każdy z nas ma jakieś marzenia, które chce spełnić, ale czy one mają przeważać nad dobrem innych? Fajne, barwne postacie. Idealne na odprężenie po całym tygodniu pracy/nauki.

Nie ma co się tu rozpisywać,ot taka dla nastek.Książka,chciałem sprawdzić co to :-) czyta się szybko.Nawet jest fajna,pomysł z Cleo super był.
Dla nastolatków polecam.

Ta Książka mi się już bardziej podobała od pierwszej. Ale i tak teraz wole czytac inne książki.

To już druga z serii Monster Hihg przeczytana na głos Córci książka Lisi Harrison. Po Upiornej szkole, przy której okropnie się wynudziłam nie spodziewałam się niczego ciekawego. Ale mus to mus, siedmiolatka czeka... Upiór z sąsiedztwa jednak zaskoczył mnie baaaardzo pozytywnie. Napisa lekko, ciekawie, aż chciało się czytać. Wiele niespodziewanych zwrotów akcji...

Mam wszystkie książki z serii ,,Monster High. Będąc młodsza bardzo lubiłam zarówno bajki, zabawki jak i książki. Teraz na pewno nie przeczytałabym ich. Ale młodszym fankom bardzo polecam.:)

tsa... nie ma to jak wejść w durny zakład i musieć to przeczytać...

1 402
  • Chcę w prezencie