Na planie

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Cykl: Sekrety mojego życia w Hollywood (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Secrets of My Hollywood Life. On Location
powieść dla młodzieży
Haven

Wydaje się, że wymarzone lato stało się rzeczywistością dla hollywoodzkiej księżniczki Kaitlin Burke. Media (znów) ją kochają, superprzystojny i zabawny Austin Meyers w końcu został jej chłopakiem, a jej ulubiony reżyser Hutch Adams zatrudnił ją do swojego najnowszego filmu. Lepiej być nie może. Ale życie na planie nie jest wcale tak idealne jak najmodniejszy makijaż czy szyte na zamówienie kostiumy. A z oślizgłym byłym chłopakiem i snującą intrygi nową kierowniczką marketingu u boku wszystko może się jeszcze bardziej skomplikować…

źródło opisu: [Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2009]

To druga książka tej autorki jaką przeczytałam. Pierwsza była również z serii „Sekrety…”. Był to tom pierwszy pt. „Sekrety mojego życia w Hollywood”.
Recenzje znajdziecie w moim profilu i na moim blogu.
(link w profilu)
Tom drugi „Na planie” również jest świetną lekturą. I podobnie jak w przypadku pierwszej części lektura drugiej również zajęła mi niewiele czasu. Czyta się bardzo dobrze i szybko. Takie lektury lubię najbardziej bez względu na ilość stron. Na końcu tej książki jest informacja o kolejnym tomie cyklu o Kaitlin Burke pt „Sekrety mojego życia w Hollywood. Sprawy rodzinne”. I to również zamierzam przeczytać.

Polecam każdemu kto lubi czytać bez względu na wiek.

ZaczytanaOptymistka | 2014-04-27

Książka co prawda trochę gorsza niż pierwsza część,ale wiele się dzieję. Kaitlin wprowadza nas do Hollywood "od kuchni".Rozbudowana akcja sprawia,że czyta się z zapartym tchem.Seria bardzo mi się podoba i mam zamiar przeczytać również 3 część.
Nawet jeśli nie interesujecie się celebrytami,polecam!

Speechless | 2011-01-29
Przeczytana: styczeń 2011

Książka jest super super super. Oderwać się od niej nie mogłam. Cały czas coś się dzieje. Fajnie jest spojrzeć na Hollywood "od wewnątrz" i w tej książce możemy właśnie to zrobić. Teraz inaczej traktuję te wszystkie gwiazdy na okładkach gazet. Polecam :)

martad | 2015-08-02
Przeczytana: lipiec 2015

Ogólnie całkiem dobra książka,ale nie powaliła mnie jakoś specjalnie na kolana. Dosyć szybko się ją czyta, niestety czasami bywała nudna.

SmileLokers | 2013-06-23
Przeczytana: 14 lipca 2012

Świetna książka, podoba mi sie tak samo jak pierwsza część. Nic dodać i nic ująć.

letsplaytennis | 2010-11-01

Czytałam, ale w ogóle nie wywarła na mnie takiego wrażenia, jak część pierwsza.

wikky | 2013-06-23
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Słabsza niż pierwsza część, lecz ciekawa.

Justa | 2012-08-25
Przeczytana: 2010 rok

Fajna, ale lepsza pierwsza część.

NessaCalaelen | 2015-12-26
keczupik | 2015-08-17