Tajemnica willi

Tłumaczenie: Dariusz Romanowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Książek Ciekawych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Piątek Trzynastego
83-7415-055-6

Zbiór opowiadań o Sherlocku Holmesie.

książek: 1990

Sherlock Holmes ciągle mnie zaskakuje. Trochę brakuje mi szczegółów, abym też mogła typować, kto co zrobił. Jednak te opowiadania służą głównie po to, aby pokazać metody pracy Holmesa, a nie zbrodnię. I tak te historie bardzo mi się podobały.

Dociekliwy_Kotek | 2011-03-06
Przeczytana: wrzesień 2010

Co prawda kilka opowiadań znałam z poprzednich edycji, ale nadal czytało się wyjątkowo przyjemnie.

Jjolka | 2012-04-23
Przeczytana: maj 2012

Zbiór opowiadań doktora Johna Watsona o poczynaniach Sherlocka Holmesa: "Przygoda doktora", "Zaginiony sportowiec", "Obcięte uszy", "Złośliwy figiel", "Żywy nieboszczyk", "Tajemnica willi", "Diabelska stopa", "Tajemnicze zniknięcie lady Carfax", "Błękitny brylant".

Anna | 2016-05-31
laureanne | 2016-01-07