Koszmarny Karolek i napad na bank

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 17)
Wydawnictwo: Znak
Horrid Henry Robs the Bank

Koszmarny karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, czarująca Czesia, Ordynarny Olo, Karate Krzyś. Wszystko psuje młodszy brat Karolka- Doskonały Damianek. Czy chcielibyście się dowiedzieć: - jak założyć prawdziwą gazetę i dobrze ją sprzedać? - jak zorganizować bal piratów? - jak zostać właścicielem...

Czy chcielibyście się dowiedzieć:
- jak założyć prawdziwą gazetę i dobrze ją sprzedać?
- jak zorganizować bal piratów?
- jak zostać właścicielem banku?
Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje..

źródło opisu: Znak, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Natalia | 2012-08-22

Uwielbiałam czytać o przygodach Karolka, kiedy byłam młodsza ;-) Zresztą teraz też co jakiś czas lubię do nich wrócić :)

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

PahaludO | 2010-08-17

Średnio na jeża.:)

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Inne, Przeczytane

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

vikab | 2013-10-11
Przeczytana: październik 2011