Zamęt w Diabelskim Bagnie

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sekretny Dziennik Flippi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Chaos im Teufelsmoor
83-7384-402-3
powieść niemiecka
Enyo

Aby zapobiec doszczętnej zagładzie parku strachów, dorośli wysyłają Flippi do Diabelskiego Bagna, zabitej dechami mieściny, w której, jak sądzą, nie może wydarzyć się nic nadzwyczajnego. Nawet nie wiedzą, jak bardzo się mylą. Flippi od samego przyjazdu poluje wraz z przyjaciółkami na bagienne topielce, wymyka się z zasadzki skrytobójcy z bagien i ratuje życie kunie.

aAtlanta | 2013-09-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2012

Kocham ja. Naprawde. Głowna bohaterka mnie zachwycila swoimi tekstami ;) Bardzo polecam!

Yuuki | 2011-12-04

Mam nadzieję że gdzieś to znajdę...

Książkoholiczka | 2012-02-26

Książkę dostałam na którąś gwiazdkę. Przeczytanie tej książki to była mała odmiana. Dawno nie czytałam książki przygodowej, jednak ta mi się spodobała. Główna bohaterka jest jak tsunami, wszędzie gdzie tylko będzie od razu coś się dzieje :)

mary2000 | 2012-02-03
Przeczytana: 23 stycznia 2012

Czytałam to siostrzenicy i mam wrażenie,że główna bohaterka zapadnie jej w pamięć

sofija | 2013-05-01
Przeczytana: 14 maja 2013