Romans poza kontrolą

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Man in control
miłość, uczucia
Edyta

Tajny agent Aleksander Cobb nigdy nie przypuszczał, że w ważnym śledztwie może mu pomóc przyjaciółka z lat dziecinnych, Jodie Clayburn. Mało tego, odniósł dzięki niej wielki sukces. Ale łączą ich nie tylko sprawy zawodowe. Przed laty wzgardził jej młodzieńczym uczuciem, jednak przekorny los sprawił, że obecnie role się odwróciły. Jak to możliwe, że niepozorna i mało atrakcyjna dziewczyna wydaje mu się teraz boginią?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Amoretta | 2014-03-18

Początek rodem z Kopciuszka uważam bardzo udany. Trochę wzruszenia za złe traktowanie przez najlepszą przyjaciółkę i jej brata. Potem książka ciągnie się i jest po prostu nudna.

romansovelove | 2016-11-19
MMXVI | 2016-10-21