Papugi

SEPTEMBER MOON
83-7157-458-4
romans
Wanda

Amanda Davenport marzy o tym, by na zawsze opuścić dziką znienawidzoną Australię i powrócić do Anglii. Przyjęcie posady guwernantki wydaje jej się jedyną szansą zdobycia pieniędzy na bilet.

Postacie trochę za sztywne, jak na mój gust. Wątek też nudny, Amanda mało żywiołowa,a Patrick jakby go w ogóle nie było.

anta_a | 2014-10-09
Przeczytana: 01 października 2014

Nic do tej książki nie mam i co gorsza nie miałam w czasie czytania. Ani się nie śmiałam, ani nie wzruszałam, ani mnie nie zaskoczyła, ani nie zezłościła. Kompletny brak. Ten wypełniacz czasu w środkach lokomocji nie został odłożony z powodu braku zastępstwa. Pozytyw za umiejscowienie akcji w innej scenerii niż standardowa Anglia/Szkocja. Tylko tu też pojawił się niedosyt, bo opisywane są najczęściej ciągle te same widoczki w dodatku pobieżnie i bez serca. Książka rozminęła się ze mną, choć innym może się spodobać. Nie ma w niej rażących błędów, niby nie ma sie do czego przyczepić. Dla mnie była pusta

Ta książka wpadła mi przypadkowo w ręce podczas tegorocznych wakacji.
Szału przy lekturze nie było, ale podczas upału miałam akurat ochotę poczytać coś lekkiego i relaksującego, a "Papugi" dobrze się do tego nadawały.
Szkoda tylko, że akcja jest taka przewidywalna... Ale tak to już z romansami bywa:)

KamaBibi | 2015-07-19
Na półkach: Coś dla serca, Przeczytane

Dla lubiących motyw "pan i guwernantka". Brak tu szalonej, kryminalnej intrygi natomiast jest b. pięknie opisana historia miłości i namiętności, smaczku książce dodaje fabuła osadzona w kolonialnej Australii. Polecam!

Agnieszka | 2014-06-22
Przeczytana: 19 czerwca 2014

Hm... Przez połowę książk się zastanawiałam, skąd taki tytuł, i tak po dwustu stronach się wyjaśniło, ale i tak dla mnie trochę to dziwne... W sumie książkę czyta się lekko, chociaż jak dla mnie trochę rozdmuchana fabuła.

Ameran645 | 2012-10-30

mimo że niektóre postaci nie przypadły mi do gustu to jest książka warta polecenia

Malwa | 2014-07-31

Romansidło, przyjemnie się czytające w pociągu, autobusie. Nie powala

Anila | 2012-02-23

Lekka,miła i przyjemna. Typowe romansidło.

Kasjopeja | 2011-09-15
Na półkach: Da Capo, Przeczytane, Romanse, 2011