Słodka niewola

Tłumaczenie: Ewa Pytlińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Cattleman's pride
powieść, miłość,
karmazyna

Różnili się jak ogień i woda. Mimo to nieśmiała i trochę niezdarna Libby utrzymywała poprawne stosunki sąsiedzkie z upartym i wybuchowym Jordanem. Całe szczęście, bo to właśnie Jordan wsparł ją w walce o utrzymanie rodzinnego dziedzictwa. Wkrótce w miasteczku aż zawrzało od plotek na ich temat i chyba tylko tych dwoje nie zauważyło, w jakim kierunku zmierza ich znajomość...

źródło opisu: okładka

Amoretta | 2014-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Libby i Jordan przekomarzają się nieustannie na temat randek, seksu i miłości. Libby bynajmniej nie traktuje tego poważnie, bo zna podejście do życia Jordana i nie chce być jedną z kolejnych jego podbojów. Kiedy jednak Libby podsłuchuje, że macocha chce sprzedać ranczo zwraca się o pomoc do Jordana. On pomaga jej chętnie, jednak pewne polityczne sprawy rozdzielają ich mimo że całe miasteczko plotkuje o ich rzekomym romansie. Zanim staną razem na ślubnym kobiercu Libby spotka wiele niesprawiedliwości i przykrości. Jest niczym dziewczynka do bicia, upokarzana, wypędzona z domu...

Marta Bilewicz | 2012-05-07
Przeczytana: 06 maja 2012

Płytka i nudna... Niestety odniosłam wrażenie, że trudniejsze sceny, bardziej skomplikowane, zostały skwitowane jednym lub dwoma zdaniami opisu. Główna bohaterka, mimo, że dorosła, zachowuje się i mówi jak 12-latka. Ogólnie język dziecinny, a postaci słabiutko nakreślone - nie darzyłam jakąś szczególną sympatią właściwie nikogo. Nawet wszelkie widoki i krajobrazy zostały spłycone, a szkoda, bo była okazja do nakreślenia pięknych, rozległych terenów "dzikiego" Zachodu.

Szkoda czasu na tę książkę, chyba że już naprawdę nie macie niczego innego pod ręką, a nudne niedzielne popołudnie wlecze się w nieskończoność ;) Zaletą książki jest to, że ma niewiele stron ;)

Magdanick | 2016-05-13
benia | 2016-02-12