Sky
837255692X
Casthaluth

Miała to być tylko zwykła notatka pożegnalna. Sky Macpherson, dziennikarka lokalnej gazety „Butte Courier” z małej mieściny w Montanie, szukając materiałów do artykułu o tragicznie zmarłej żonie bogatego biznesmena, nie przypuszczała, że trafi na trop niebezpiecznej międzynarodowej afery - i spotka wielką miłość! Wielu osobom jednak nie podoba się działalność upartej reporterki i nie cofną się przed niczym, aby ją powstrzymać.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl

Małgorzata Zberowska | 2014-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2014

Książka mnie znudziła.. Za dużo wątków, które razem nie tworzyły żadnej ekscytującej powieści o wątku kryminalnym, tylko hmm.. taki słowny galimatias. Ciężko mi było ogarnąć wszystkich bohaterów, część z nich nie powinna być w ogóle opisywana, gdyż wprowadza chaos i zamieszanie u czytelnika. Męczyłam się straszliwie ponad tydzień czasu, aby tą książkę przeczytać (gdyż nie lubię zostawiać niedoczytanych), ale szczerze- nie polecam. Jest wiele innych, dużo lepszych od tej.

reniamed | 2014-09-28
Joanna | 2014-08-16