Chłopaki w głowie

Wydawnictwo: Jaguar
Boys on the brain
836001020X
Ewelina

Cześć. Nazywam się Cresta, a to moja mama - skończyła trzydzieści lat, a pozuje na osiemnastkę. Ja i moja przyjaciółka, Charlie mamy wielkie plany: chcemy skończyć szkołę, dostać dyplom i podbić świat! Obie postanowiłyśmy: ŻADNYCH CHŁOPAKÓW, ZANIM PÓJDZIEMY NA STUDIA. Okazało się jednak, że to nie takie łatwe! W moich myślach wciąż gości przystojniak Carlito, a na horyzoncie pojawia się...

Obie postanowiłyśmy: ŻADNYCH CHŁOPAKÓW, ZANIM PÓJDZIEMY NA STUDIA. Okazało się jednak, że to nie takie łatwe! W moich myślach wciąż gości przystojniak Carlito, a na horyzoncie pojawia się jeszcze ktoś... No i jak mam poradzić sobie z mamą, której ciągle chłopaki w głowie?

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Yuuki | 2012-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Tę książkę przeczytałam w jeden dzień, a teraz bardzo rzadko mogę znaleźć książki, które do tego stopnia mnie wciągną. Bardzo lubię Jean Ure. Pisze niezwykle lekko, idealnie dla dziewczyn. Gdy byłam nieco młodsza po prostu kochałam takie tytuły jak: Szalone lato z tatą, Marzenia duże i małe czy Podwójna gra. I nadal je uwielbiam, ale nie czytam ich już tak często jak kiedyś. Ale wracajmy do tematu: mamy kolejny pamiętnik, który prowadzi szara myszka. De facto wszystkie pamiętniki są prowadzone przez szare myszki, bo jak określiła to Cresta na końcu książki: "Nie mam pojęcia, jak znajdowałam czas na prowadzenie pamiętnika. Jednak to było PC(przed chłopakami). Życie ZC(z chłopakami) jest o wiele bardziej chaotyczne!". Bardzo przyjemna lektura, dużo w niej humoru i naprawdę niezwykle wciąga, rozdziały są krótkie, więc cały czas przechodzi dalej i dalej aż dociera do końca. Chyba każda z nas była taka jak Cresta i Charlie, dzięki tej książce możemy powspominać stare czasy :). Przyjemna...

saysobro | 2012-05-01

Genialne ;)

Aleksandra | 2017-03-15

Mając 24 lata, czytająca Sienkiewicza, przypominam sobie czasami o książkach, które czytałam w gimnazjum i to jedna z nich :) Warto zostawić ją dla swoich córek, żeby zachęcać dzieci do czytania :)

Kaja | 2015-12-01

Zlecona przez DKK. Bardzo mi się podobała, lekko się czyta.

dorisxd | 2011-04-08

fajne ;)