Dziewczyna na 100% - miłość od pierwszego kliknięcia

Wydawnictwo: Mak

Od kiedy Sylwia zobaczyła w swojej ulubionej kawiarni chłopaka marzeń, nie może przestać o nim myśleć. Tak się składa, że nie wie o nim nic oprócz tego, że jest przystojny, ma najsłodszy uśmiech pod słońcem i interesuje się sztuką. W pewnym momencie odkrywa jednak jego profil na portalu dla pasjonatów sztuki wygląda na to, że od wielkiej miłości dzieli ją zaledwie jedno kliknięcie...

Olaa | 2011-06-11

Nic specjalnego, zwykła. Jeśli szukacie dobrej książki, nie polecam. Nudna, BARDZO przewidywalna, taka na jazdę pociągiem.
Okładka pasuje do książki, słaba...

Camillie | 2014-06-30
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 30 listopada 2013

Wzięło mnie ostatnio na przeglądanie ulubionych tytułów z czasów podstawówki. Wygrzebałam pamiętnik z tamtego okresu i znalazłam kilka książek, które te 4-5 lat temu na prawdę bardzo mi się podobały. No i postanowiłam zrobić mały test mojej mentalności i podejścia do życia z wtedy i teraz... Różnica jest ogromna!

Sylwia jest z typu tych raczej nieśmiałych i zakompleksionych nastolatek. Ma świetną przyjaciółkę Zuzę, która lubuje się w czytaniu kobiecych pisemek, oraz przyjaciela Marka, który właśnie wrócił z zagranicy. W pewnych okolicznościach poznaje Borysa. Zaczynają prowadzić rozmowy w internecie. Jaki człowiek tak naprawdę kryje się pod tym imieniem?

Gdybym nie przeczytała tej książki, nie dowiedziałabym się jak bardzo zmieniłam się na przestrzeni ostatnich lat. Mój gust książkowy trochę ewoluował, a podejście do niektórych spraw wywróciło na drugą stronę. W zasadzie tylko po to przeczytałam Miłość od pierwszego kliknięcia, bo nie spodziewałam się po niej raczej nic więcej....

Justyna | 2013-07-15
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 15 lipca 2013

Beznadziejna i mega przewidywalna, nawet nie wiem dlaczego ją wypożyczyłam, wzięłam pierwszą lepszą. Książka z treścią typu "mrugnął do mnie, wielka miłość" Nie polecam.

letsplaytennis | 2013-06-30

Jest cholernie przewidywalna, szybko się ją czyta. Nie należy do porywających powieści, jest w porządku na podróż pociągiem czy samochodem lub na odstresowanie się.

Dunya | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2010

Zwyczajna, prosta książka dla dziewczyn. Czytałam ją już dobre pare lat temu i raczej przyjemnie wspominam jej czytanie, lecz fabuły nie pamiętam prawie w ogóle.

Claudia | 2012-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2012

Następna głupiutka książeczka.. sięgnęłam po nią , tylko dla tego, że nie miałam co czytać.

sourire | 2011-01-12
Na półkach: 2010, Przeczytane

jak dla mnie to strasznie nudna,nie doczytałam nawet do połowy.

Etnaya | 2011-06-12
Przeczytana: 10 czerwca 2011

Fajna książka o przyjaźni i o prawdziwej pierwszej miłości.

Sama nie sięgnęłam po tą książkę. Wybrała ją dla mnie młodsza siostra,gdy byłam chora i ta książka leżała długi czas na półce.W sumie to dobrze.
Treść na początku wydawała się ciekawa,jednak wątek miłosny ciągnął się do końca co był strasznie nudnawe i okropnie odejmowało tej książce.Czyta się ją szybko przez czcionkę i język młodzieżowy.Polecam ją raczej jedenastolatce, a nie starszej osobie.
Sylwia i jej przyjaciółka Zuza spotykają się po długim czasie ze swoim kumplem Markiem w Fabryce ( kawiarni:)).Zauważają przystojnego chłopaka.Sylwia zaczyna czatować z pewnym Borysem.Ale kim on naprawdę jest?

Anita | 2011-08-11
Przeczytana: listopad 2010

Według mnie książka powinna się spodobać niemal każdemu, bo jest interesująca i ciekawa. Kolejna historia, która może się zdarzyć w naszym życiu codziennym. I kto wie może się dzieje koło nas?