Wyznania nastoletniej gwiazdy

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Wydawnictwo: Amber
Confessions of a teenage drama queen
83-241-2388-1
Nyx

Wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak opowiem. Nie chodzi tylko o szkołę i całą tę aferę z Carlą i rolą w przedstawieniu. Nawet rzeczy, które wydają się zupełnie odjechane - jak wproszenie się na imprezę po pożegnalnym koncercie Sidarthy w Nowym Jorku - to też prawda. Nie zmyślam. Wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak mówię. A zaczęło się końcem świata...

Katherina87 | 2012-11-23

Wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak opowiem. Nie chodzi tylko o szkołę i całą tę aferę z Carlą i rolą w przedstawieniu. Nawet rzeczy, które wydają się zupełnie odjechane jak wproszenie się na imprezę po pożegnalnym koncercie Sidarthy w Nowym Jorku , to też prawda. Nie zmyślam. Wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak mówię.

Weronika | 2014-02-18

Historia głównej bohaterki jest idealnym potwierdzeniem powiedzenia "kłamstwo ma krótkie nogi".
Lola nie jest gwiazdą, ale jest pewna, że nią zostanie. Mieszkając w welkim mieście, wyrobiła sobie przekonanie, że scena została stworzona właśnie dla niej a los skrzywdził ją, dając jej tak nudne, zwyczajne życie.
Cóż, wszystko da się naprawić.
Wyprowadzka do małej mieściny jawi się Loli jako koniec świata, ale kto powiedział, że jej kariera nie może rozpocząć się tutaj? Lola (tak na prawdę Mary), postanawia dorobić sobie nowy, ulepszony życiorys. Znajduje przyjaciółkę od serca i aciekłego wroga a potem pozostaje jej już tylko wpaść w kłopoty...

yootsuu | 2010-08-21

lekka i przyjemna opowieść o w pewien sposób przebojowej nastolatce, której marzy się bycie gwiazdą teatru. ;)

warto też obejrzeć przyjemną ekranizację z panną Lohan. ;)

Dracula | 2011-01-04

fajne

kingam55 | 2010-11-01
Przeczytana: październik 2010

Bardzo fajna, ciekawa , a przede wszystkim wciągająca książka. Koniec jest trochę do przewidzenia, ale nie przeszkadza to w czytaniu. Teraz chciałabym obejrzeć film na podstawie tej książki...;)

nienia | 2013-02-08

Bardzo mi się podobała, była ciekawa, choć trochę nierealna. ;D Dla nastolatek- w sam raz.

Marta Sikora | 2013-06-20
Przeczytana: 28 czerwca 2010

Na początku jest nudna ale gdzieś od połowy się rozkręca i jest na serio dobra ;]

LoveAnymire | 2012-07-01
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam