Kłopotliwa wizyta

2017-09-20
2017-09-20
Małgorzata Żbikowska

więcej Więcej

Życie Em i Bitsy wywraca do góry nogami wizyta nowej dziewczyny ojca, Caroline. Razem ze swoją ciotką Cass zabierają się za sprzątanie oraz gotowanie, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na nowej sympatii jedynego rodzica. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ nigdy nie podchodziły do takich spraw poważnie. Nawarstwienie się brudu, stosów prania i naczyń w zlewie to jednak nie...

• Samodzielne
  • Egzemplarze recenzenckie
  • Trylogie, duologie i jednoczęściowe
  • 2017
  • Inne

Dodaj cytat z książki Kłopotliwa wizyta