Chłopaki w głowie

literatura dziecięca
Boys on the brain
Jaguar
836001020X

Tę książkę przeczytałam w jeden dzień, a teraz bardzo rzadko mogę znaleźć książki, które do tego stopnia mnie wciągną. Bardzo lubię Jean Ure. Pisze niezwykle lekko, idealnie dla dziewczyn. Gdy byłam nieco młodsza po prostu kochałam takie tytuły jak: Szalone lato z tatą, Marzenia duże i małe czy Podwójna gra. I nadal je uwielbiam, ale nie czytam ich już tak często jak kiedyś. Ale wracajmy do tematu: mamy kolejny pamiętnik, który prowadzi szara myszka. De facto wszystkie pamiętniki są prowadzone przez szare myszki, bo jak określiła to Cresta na końcu książki: "Nie mam pojęcia, jak znajdowałam czas na prowadzenie pamiętnika. Jednak to było PC(przed chłopakami). Życie ZC(z chłopakami) jest o wiele bardziej chaotyczne!". Bardzo przyjemna lektura, dużo w niej humoru i naprawdę niezwykle wciąga, rozdziały są krótkie, więc cały czas przechodzi dalej i dalej aż dociera do końca. Chyba każda z nas była taka jak Cresta i Charlie, dzięki tej książce możemy powspominać stare czasy :). Przyjemna lektura na taki śnieżny kwietniowy wieczór jak dziś (tu dosłownie pada śnieg!!!) i radzę zamknąć się w pokoju, bo często wywołuje niepohamowane ataki śmiechu ;D.

fajne ;)

fajne ;)

Genialne ;)

Genialne ;)

Zlecona przez DKK. Bardzo mi się podobała, lekko się czyta.

Zlecona przez DKK. Bardzo mi się podobała, lekko się czyta.

Mając 24 lata, czytająca Sienkiewicza, przypominam sobie czasami o książkach, które czytałam w gimnazjum i to jedna z nich :) Warto zostawić ją dla swoich córek, żeby zachęcać dzieci do czytania :)

• Dzieciństwo
  • Biblioteka
  • Z dzieciństwa
  • Młodzieżowe
  • 2007

Dodaj cytat z książki Chłopaki w głowie