Skradzione szczęście: Carola czyli Poszukiwanie miłości

Tłumaczenie: Wawrzyniec Sawicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść o Kobietach - dla Wszystkich". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Graf
Das gestohlene Glück
Bluesaltyangel

Piękna młoda kobieta i dwaj mężczyźni: mąż - słynny, wiecznie zapracowany dyrygent, i ten drugi - mający dla niej wiele czasu, ale... Carola Donani wybrała. Czy szczęśliwie?

źródło opisu: Graf, 1991

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

nellanna | 2015-04-05

Z daleka!
Już choćby tandetna okładka powinna ostrzegać! Panu Konsalikowi(spłodził ponad setkę powieści i aż mnie zęby bolą na samą tę myśl!) mówię wrednie NIE!Porzucona, raczej- rzucona z impetem, przed końcem (po co się męczyć, skoro mnie nic w niej nie zaskoczy?).Otwarta i poczytana tylko dlatego, że porządkuję bibliotekę i pozbywam się takich dzieł, które cudem doń trafiły!
A swoją drogą, jakież to rozmaite i niewybredne czytadła serwowali nam wydawcy ( też rozmaici) w niezapomnianych latach osiemdziesiątych? Aż czasem skóra cierpnie!

rafalwis | 2015-08-16
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 lutego 2014

SUPER. Jedna z najlepszych książek jakie w życiu czytałem jeśli chodzi o obyczaje. Napisana w bardzo ciekawy i interesujący sposób - świetnie się czyta. Polecam.

kotori0212 | 2015-09-19
Przeczytana: 25 sierpnia 2015